Fórum Ostatní Školní příhoda

Založeno od sebikbarta, Před 2801 dny
Před 2801 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Dneska jsem byl poprvé na střední a hned jsem zažil trapas.Přišel jsem tam v 8 hodin, šel jsem do třídy, a tam jsem seděl asi 5 minut.Pak tam vešla nějáká paní a řekla: Co tady děláš? Vždyť na stránkách školy bylo že Cestovní Ruch začíná až v 10:00. Tak jsem šel domů.Když jsem se tam vrátil bylo 9:48 a já vešel do té třídy a tam seděl nějákej vousatej chlápek.Tak sem si řekl asi jiná třída.Tak jsem si šel přečíst nástěnku ale třída byla dobrá tak sem se vrátil.Tak sem čuměl a tam všichni o dvě hlavy vyšší.Tak sem se podíval na učitelku..... chvíli jsem na ni zíral a pak jsem odešel v domnění že to je špatná třída. Ale pak už bylo 9:57 Tak jsem si uvědomil že to je správná třída tak jsem tam vešel a stál jsem uprostřed třídy..... Rozhlížel jsem se kolem dokola ale v každé lavici seděl někdo a já přemýšlel ke komu si sednu.A učitelka na mě : Sedni si kam chceš ! Tak jsem si sedl na nejbližší židli. A všichni na mě zíraly......
Like
Před 2801 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Tomuhle říkám já trapas !

Před 2801 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Osobně se mi nic takového nestalo, každopádně předemnou dneska seděl týpek, a měli jsme úvodní hodinu. Z ničeho nic prohlásil " Seru na to, jedu domů " Tak se zbalil, a odešel. Ještě před tím, učitel říká třídě " No, já vám skočím okopírovat tenhle papír. Je to informace kolik máte platit za prac. oblečení, atd. " Týpek na učitele " Víte co, dejte mi to, já si to vofotím na mobil " :D.
Like
Před 2801 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Už sa teším na pondelok pretože je to neskôr ako v ČR :D naviac, som pripravený na trapas ako každý rok ( učitel = cieľ ) 
Já myslím že izolačky neni nikdy dosť :D

btw Sebi, dobrá rada odomňa : nehraj sa prvý týždeň na niečo čo niesi a skús sa držať medzi tými ktorí sa budú chovať ako ty, neľadom na to či sú vysoký alebo nie, drž sa hlavne ich a nájdeš si svoju správnu skupinu ;) ak tak neučiníš je dosť možné že budeš viac menej sám, alebo ťa budú šikanovať (krutá pravda bohužiaľ) preto radím, nájdi si svoju skupinu a všetko bude dobré :)
Naposledy upraveno: Před 2801 dny
Like
Před 2801 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Hoď dobrý vtip co rozesměje celou třídu a budeš mít partu hned, takhle jsem to udělal v prváku já :D
Před 2801 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Maniak napsal:
Hoď dobrý vtip co rozesměje celou třídu a budeš mít partu hned, takhle jsem to udělal v prváku já :D



Ja som to urobil tiež tak nejak, som hral na mobile hru a zareval som na celú triedu " ja na to kur*a serem!!!!!! " a hodil som mobil na stôl, potom týpek čo sedel nedaleko mňa mi zobral ten mobil a odohral to odomňa,a začali sme sa baviť, potom on mal tú hru v mobile tiež, hrali sme spolu a 3 nám dal prezívku "obláčikový chlapci" pretože sme hrali POU :D 
Like
Před 2801 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Maniak napsal:
Tomuhle říkám já trapas !


Nebo tohle :D 
Like
0
Před 2801 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Takže jsi vlastně přišel do třídy a sedl si na židli, tomu říkam trapas :D
Před 2801 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
FreeWall napsal:
Takže jsi vlastně přišel do třídy a sedl si na židli, tomu říkam trapas :D



Ja som prezmenu sedel na stole :D
Like
0
Před 2801 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Ještě, že jsme měli ten "seznamovák", kdy se jede s celou třídou na víkend někam něco dělat, tam už bylo všechno rozhodnutý kdo kde sedí, takže první den ve škole už pohodka :D
Naposledy upraveno: Před 2801 dny
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: