Fórum Ostatní Školní příhoda

Založeno od sebikbarta, Před 2815 dny
Před 2815 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
FreeWall napsal:
Takže jsi vlastně přišel do třídy a sedl si na židli, tomu říkam trapas :D

Ne ten trapas je v tom že jsem třikrát přišel do té třídy než sem si sedl
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
sebikbarta napsal:
FreeWall napsal:
Takže jsi vlastně přišel do třídy a sedl si na židli, tomu říkam trapas :D

Ne ten trapas je v tom že jsem třikrát přišel do té třídy než sem si sedl

Jsi hold důslednej, co se dá dělat :D
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zasmát se sám sobě jakej jsem kretén, chvilku poslouchat rozhovory a pak se přidat ke skupince kde se probírá téma o kterém něco víš a máš na něj rozumnej názor nebo naopak nevíš ani hovno ale chceš se dozvědět  co to je. Já se takhle v prváku dostal během 10min ke skupince kde se zmínil AirSoft a já o tom slyšel prvně, hoši mi přišli na pohodu (žádnej debil od pohledu a hlavně rockeři) přišel-> zeptal co to je -> bylo mi vysvětleno, zachvilku se řešilo všechno možný a vydrželo nám to 7let když občas zajdem  na pivko :D 

Tyjo když o tom uvažuju my jsme jako třída 23lidí šli na pohodu  během 2dnů, každej s každým všechno v klidu všichni dodržovali pravidla takže to bylo taky na pohodičku, dost možná štěstí. :D
Před 2815 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Je to tak 3-4 roky zpátky, co jsem vešel brzo ráno do třídy, a co nevidím. Spolužáka s jednou holkou od Prodavačů na sobě. Takhle rychle jsem nevylítl ze třídy ani při zvonění. Nejhorší na tom bylo asi to, že byla ošklivá jak prdel. A přitom to byla zrovna moje lavice na které si to zrovna mrskaly..

Nebo takhle na praxi jsme kopaly " Základ " pro nájezd do dílny. Základ má být alespoň 60cm - 90cm. A jeden nejmenovaný spolužák se rozhodl, že lopata, krumpáč, a další nástroje jsou moc mainstream. Tak si vzal kladívko a kopal si..
Like
Před 2815 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
_Sasser napsal:
Ja som prezmenu sedel na stole :D


To ještě není nic , kámoš kdysi na druhém stupni hodil ještě tu starou židli (jestli si ten brak ještě někdo pamatuje) zadníma nohama za obyčejnou výsuvnou tabuli , sedl si a nechal se vyvézt nahoru. Chvíli tam tak zamyšleně seděl , pak výtězoslavně po "rappersku" roztáhl ruce a tak se nechal vyfotit :D .
Naposledy upraveno: Před 2815 dny
Před 2814 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
To my sme zase urvali Pravé křídlo tabule,vylomili umyvadlo a zničili tři houby.
Naposledy upraveno: Před 2814 dny
Před 2813 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
My házeli boty z okna a o hodině hazeli po třídě starýma svačinama. Ne ní nad to to v 8:05 ráno dostat plesnivou houskou do obličeje. Jednou jsme učiteli přilepili křídu a houbu sekundovým lepidlem a angličtinářce přes přestávku zabarvili čočku CD přehrávače lihovkou. Takže poslechové cvičení nebylo... Já jsem spolužákovi rozbil displej u iPadu, přičemž učitel ho s tím vyrazil z kabinetu. Navíc... byla to jeho vina. No a v před koncem roku učitelka na chemii nechala malou láhev sodíku (asi) namočeného v petroleji na stole. My jsme vyili petrolej a nechali to tam. Učitelka přišla, začala učit a najednou to chytlo... Fakt paráda. Průser jak svině. Naštěstí se to v té láhvi relativně rychle udusilo jinak by to asi dopadlo špatně... Miluji střední školu a mé spolužáky kretény.

PS: Toho sodíku (nebo co t bylo) tam byly tokový 3 asi 2x2x1 cm čtverečky. Takže solidní reakce...
Naposledy upraveno: Před 2813 dny
Před 2812 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Aspoň že ste nepodpálili žaluzie a nebyla u vás policie.... To byli prozměnu Deváťáci co byli před náma
Naposledy upraveno: Před 2812 dny
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 26 dny
jdu na server stepo
Před 35 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 36 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 36 dny
pride nekdo
Před 37 dny
Já taky přijdu
Před 39 dny
uz se tesim na oslavu
Před 39 dny
Já taky přijdu
Před 39 dny
Beru pití a něco na grill
Před 39 dny
UwU
Před 40 dny
jump2 OwO
Před 41 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 41 dny
kk
Před 43 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 43 dny
tady tobi
Před 49 dny
uni :o
Před 56 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: