Fórum Oznámení vedení Neschopný AT

Založeno od Pro_DySpLaY, Před 2836 dny
Téma je zamknuto
Před 2836 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Vaš AdminTeam len buzeruje a mutuje v chate.
Napisal som jednu vetu a dostal som mute na 10 min. z dôvodu provokacie za vetu Zerem Treska Zerem Zerem Treska.
A nebol som ani upozornený. Keď mi skončil za dalšiu vetu som dostal mute na 30 min. z dôvodu provokacie za vetu Zerem Treska.
Po skončení strestu som hovoril pravdu o tom ze pre Váš server nič nerobia 10 min na to som dostal ban na 10 dní za urážky AT.
Váš "Genialny" si nevie pripustit pravdu.
S pozdravom



                              Pro_DySpLaY
Like
1
Před 2836 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Ked si idiot tak my za to nemozeme no :)) Rekt a Murphy ta varovali nie opakoval si to 2x. Ten kto ti dal ban dobre robil
Like
0
Před 2836 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Nikto ma neupozornoval 
A inak to sa uz banuje aj za pravdu ?
Sorry zle som sa vyjadril neschopny su len GetRekt Wade_SK a MurphyJet
Naposledy upraveno: Před 2836 dny
Like
0
Před 2836 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Vytáhnul si tu texty z kontextu (promiň za tohle slovo,budu se snažit psát nějak aby si to pochopil i ty) 

Několikrát se za tvé přítomnosti psalo do chatu že je zakázáno psát Capsem (ano i držením shiftu) 

Po dvou upozorněních si napsal: ZEREM TRESKA ZEREM ZEREM TRESKA ... co k tomu říct ? asi budeš prostě nemocný.

Dobře,to bych ještě bral,po skončení mute si napsal : ZEREM TRESKA (opakované psaní s CAPS ON ---> další mute.

Po tomhle všem si měl ještě tu drzost nazvat nás neschopným AT,urážet nás a to vše s hrozně bolestivou neznalostí gramatiky "slovenského jazyka"

Po zakoupení UNBANU příjdeš a první co napíšeš je že jsme neschopní pitomci ---> další ban.


Normální člověk příjde a hraje v klidu bez problémů,při potřebě se na něco slušně zeptá....Ale pak příjdeš Ty,velký slovenský čávo,který vše zná (krom svého předpokládám rodného jazyka a jeho gramatiky) a začneš do nás rýt,nechápu o co ti šlo a co ti jde tady,ale všem si ukázal jak hloupý dokáže člověk být.

S pozdravem MurphyJet :)
Před 2836 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Byl jsi 2 upozorněn na to, že věty píšeš se zapnutým Caps Lockem či držením Shiftu. Když jsi to napsal znovu, tak už si dostal trest na 2 minuty. Po skončení mute jsi znovu pokračoval. Takže jsi to nejspíše nechopil. Tak jsem ti dal další na 10minut. Po vypršení posledního mute, ses s námi začal hádat že ti dáváme bezdůvobné mute. A Admin Team je neschopný a že nevykonává svojí práci. 

Na to jsi dostal ban na 10dní. - Urážení členů AT, a ať si jdeš stěžovat na web. Hned jak sis zakoupil Unban, tak si hned běžel na web a zakoupil si unban. V tom příjdeš na Server a napíšeš:  
" ah som spät neskopny admin team -.- "
Like
Před 2836 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
"Několikrát se za tvé přítomnosti psalo do chatu že je zakázáno psát Capsem (ano i držením shiftu)"
1. Ani jedno jedine slovo nebolo v chate o tom ze sa nesie pisat s Capsem
"Po dvou upozorněních si napsal: ZEREM TRESKA ZEREM ZEREM TRESKA ... co k tomu říct ? asi budeš prostě nemocný."
2. Opakujem ze nebolo ziadne upozornenie ale inak dakujem za vulgarne vyjadrenie o mne 
"Po tomhle všem si měl ještě tu drzost nazvat nás neschopným AT,urážet nás a to vše s hrozně bolestivou neznalostí gramatiky "slovenského jazyka""
3. Mam pravo vyjadrit svoj nazor a to ze som Vas nazval neschopnymi je pravda lebo sa starate u uplne s prepacenim picoviny v chate narozdiel od toho aby ste sa starali o zlepsenie chodu servera 
"Normální člověk příjde a hraje v klidu bez problémů,při potřebě se na něco slušně zeptá"
4. Normalny clovek ma pravo prejavit svoj nazor je vidno ze nicomu nerozumies 

A dodavam ze som bol majitel 3 serverov ktore fungovali lepsie ako tento tento a to som mal len jedneho admina na 150 hracov 
ale tento server kazia potrati ako je GetRekt Wade_SK a MurphyJet
Like
1
Před 2836 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Deleted on request Crutibrk.
Naposledy upraveno: Před 2836 dny
Like
0
Před 2836 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Bože můj. Víc serverů si nemohl mít? Prosím tě zalez do díry a nevylejzej! 
Like
Před 2836 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Kdo není členem AT prosím nevyjadřujte se, díky.
Před 2836 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
RiKo napsal:
Deleted ... 

Ale kto sa namu tu vyliezoj zo zabudnutej jaskyne 
 
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: