Fórum Oznámení vedení Neschopný AT

Založeno od Pro_DySpLaY, Před 2849 dny
Téma je zamknuto
Před 2849 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
prahyradek napsal:
Bože můj. Víc serverů si nemohl mít? Prosím tě zalez do díry a nevylejzej! 

Chod sa zakopat do matrixu a neozivaj sa.
Milujem deti ktore sa zapajaju do cudzich rozhovorov.
Like
0
Před 2849 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
1)

tyto dvě fotky chatu zaznamenávají přibližně 2minuty chatu (začerněné jsou rozhovory ostatních lidí)

2 ) Opakuji že upozornění na caps off bylo  2minuty před tvým inteligentním komentem
a nenašel jsem nic vulgárního v té citované větě 
Pro_DySpLaY napsal:
"Po tomhle všem si měl ještě tu drzost nazvat nás neschopným AT,urážet nás a to vše s hrozně bolestivou neznalostí gramatiky "slovenského jazyka"
.

3) a) Vyjádřit svůj názor můžeš ale v rámci slušnosti tedy v rámci dodržení pravidel a nařízení AT.
b) Chod serveru můžeme jako administrátoři zlepšit jen tím že se budem starat o dodržování pravidel hráči.
c) Starání se o server znamená mimo jiné i starání se o chat.

4) Opět, ano hráč má právo na svůj názor ale pořád platí aby ten svůj názor dal najevo v rámci slušného chování a dodržením pravidel serweru/webu/fora podle toho kde se nachází. Ideálně je inteligentní projev názoru takový který neporušuje pravidla slušného chování.

S pozdravm,
C.

PS: tady přihodím fotky toho co jsi jako hráč napsal (jedná se o záznam chatu jen tvého účtu).





PPS: Jsem dotčet že nejsem na seznamu potratů prosím uprav mě tam, děkuji.
Před 2849 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Tak prepca ale prideti veta na niekoho uplne ineho "caps off" ako upozornenie ?
 
Like
0
Před 2849 dny

Témat: 12
Příspěvků: 48
Hráč
Pro_DySpLaY napsal:
Tak prepca ale prideti veta na niekoho uplne ineho "caps off" ako upozornenie ?
 

Ty to snad chceš na zlatým podnose ? A asi nechápeš jak to na serverech chodí ... Caps off platí všude (kromě creative serveru McTitánu). Na to nepotřebuješ ani upozornění ... 
Like
Před 2849 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ano, podobné varování vždy platí  pro všechny kdo jsou online a ty jsi byl prokazatelně v době varování na serveru.
Asi nebudu  jednomu člověku psát Caps off a druhému to budu tolerovat, nikdo by s tebou neměl problém kdyby jsi  nepsal po 4,3nahraných hodinách že jsme neschopný AT.
Navíc jsi mě označil za podvodníka protože "je lehké nafarmimt 1000h. Tady je screen kolik jsem toho napsal za  to farmení času.
Za 1000h jsem napsal 937stran X 20 řádků zpráv tzn. že jsem napsal průměrně  18,7 zpráv za hodinu(což je 1zpráva v průměru každých 3,2minuty) . Pokud i tohle znamená že jsem těch 1000h nafarmil tak jsem asi dobrej cheater když umím psát načež ani nejsem u PC. 
Osobně mě nejvíce štve právě to že i při takovém množství zpráv, řešením problémů na TS, v SZ na webu, vytváření témat která mají pomáhat hráčům jsem označován za lháře, neužitečnou osobu, potrat atd ... už nevím co mám dělat pro hráče. Chodím sem po práci snažím se chodit jak mám čas a pořád to nestačí a jsem takto označován stále dokola. Nejhorší je  že to je vždy hráč jako jsi ty, který příjde nahraje 4,5hodin a pak se začne navážet do všech. 
Nehledě na fakt že i když ti může být 18 nebo 20 stále to neznamená že jsi nejstarší a to že tenhle fakt si neuvědomuješ je také zarážející. Prostě si nemyslím že je AT neužitečný, pokud by si to myslel manažer tak jak jsem psal už by nás dávno vyhodil. A když je majitel spokojen s tím jak a co děláme tak to znamená že to děláme dobře to je za mě vše. Další komenty tu už nebudu psát, jen bych poprosil někoho z nadřízených aby tuto stížnost proveřil a vjádřil se.

S pozdravem,
C.


*edit PS: Stále platí aby se lidé mimo AT nevyjadřovali, děkuji.
Naposledy upraveno: Před 2849 dny
Před 2849 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Crutibrk napsal:
Ano, podobné varování vždy platí  pro všechny kdo jsou online a ty jsi byl prokazatelně v době varování na serveru.
Asi nebudu  jednomu člověku psát Caps off a druhému to budu tolerovat, nikdo by s tebou neměl problém kdyby jsi  nepsal po 4,3nahraných hodinách že jsme neschopný AT.
Navíc jsi mě označil za podvodníka protože "je lehké nafarmimt 1000h. Tady je screen kolik jsem toho napsal za  to farmení času.
Za 1000h jsem napsal 937stran X 20 řádků zpráv tzn. že jsem napsal průměrně  18,7 zpráv za hodinu(což je 1zpráva v průměru každých 3,2minuty) . Pokud i tohle znamená že jsem těch 1000h nafarmil tak jsem asi dobrej cheater když umím psát načež ani nejsem u PC. 
Osobně mě nejvíce štve právě to že i při takovém množství zpráv, řešením problémů na TS, v SZ na webu, vytváření témat která mají pomáhat hráčům jsem označován za lháře, neužitečnou osobu, potrat atd ... už nevím co mám dělat pro hráče. Chodím sem po práci snažím se chodit jak mám čas a pořád to nestačí a jsem takto označován stále dokola. Nejhorší je  že to je vždy hráč jako jsi ty, který příjde nahraje 4,5hodin a pak se začne navážet do všech. 
Nehledě na fakt že i když ti může být 18 nebo 20 stále to neznamená že jsi nejstarší a to že tenhle fakt si neuvědomuješ je také zarážející. Prostě si nemyslím že je AT neužitečný, pokud by si to myslel manažer tak jak jsem psal už by nás dávno vyhodil. A když je majitel spokojen s tím jak a co děláme tak to znamená že to děláme dobře to je za mě vše. Další komenty tu už nebudu psát, jen bych poprosil někoho z nadřízených aby tuto stížnost proveřil a vjádřil se.

S pozdravem,
C.


*edit PS: Stále platí aby se lidé mimo AT nevyjadřovali, děkuji.


Ja som ta nenazval klamarom ja som len povedal ze sa to da aj bez toho aby si nembol pri PC.
A okrem toho na teba som nic zle nepovedal a ani som sa ku tebe zle nevyjadril,
vyjadril som sa ku GetRekt Wade_SK a MurphyJet lebo oni maju skusenosti so spravovanim server asi ako macka so stekanim.
Like
0
Před 2849 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Crutibrk napsal:
Ano, podobné varování vždy platí  pro všechny kdo jsou online a ty jsi byl prokazatelně v době varování na serveru.
Asi nebudu  jednomu člověku psát Caps off a druhému to budu tolerovat, nikdo by s tebou neměl problém kdyby jsi  nepsal po 4,3nahraných hodinách že jsme neschopný AT.
Navíc jsi mě označil za podvodníka protože "je lehké nafarmimt 1000h. Tady je screen kolik jsem toho napsal za  to farmení času.
Za 1000h jsem napsal 937stran X 20 řádků zpráv tzn. že jsem napsal průměrně  18,7 zpráv za hodinu(což je 1zpráva v průměru každých 3,2minuty) . Pokud i tohle znamená že jsem těch 1000h nafarmil tak jsem asi dobrej cheater když umím psát načež ani nejsem u PC. 
Osobně mě nejvíce štve právě to že i při takovém množství zpráv, řešením problémů na TS, v SZ na webu, vytváření témat která mají pomáhat hráčům jsem označován za lháře, neužitečnou osobu, potrat atd ... už nevím co mám dělat pro hráče. Chodím sem po práci snažím se chodit jak mám čas a pořád to nestačí a jsem takto označován stále dokola. Nejhorší je  že to je vždy hráč jako jsi ty, který příjde nahraje 4,5hodin a pak se začne navážet do všech. 
Nehledě na fakt že i když ti může být 18 nebo 20 stále to neznamená že jsi nejstarší a to že tenhle fakt si neuvědomuješ je také zarážející. Prostě si nemyslím že je AT neužitečný, pokud by si to myslel manažer tak jak jsem psal už by nás dávno vyhodil. A když je majitel spokojen s tím jak a co děláme tak to znamená že to děláme dobře to je za mě vše. Další komenty tu už nebudu psát, jen bych poprosil někoho z nadřízených aby tuto stížnost proveřil a vjádřil se.

S pozdravem,
C.


*edit PS: Stále platí aby se lidé mimo AT nevyjadřovali, děkuji.

 
Like
0
Před 2849 dny

Témat: 1
Příspěvků: 9
Hráč
Spinster_CZ napsal:
Pro_DySpLaY napsal:
Tak prepca ale prideti veta na niekoho uplne ineho "caps off" ako upozornenie ?
 

Ty to snad chceš na zlatým podnose ? A asi nechápeš jak to na serverech chodí ... Caps off platí všude (kromě creative serveru McTitánu). Na to nepotřebuješ ani upozornění ... 

Dalsie dementne decko nepochopilo ze  do cudzich rozhovorov sa nema starat ?
 
Like
0
Před 2849 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Poruším co jsem napsal,
Za urážky na webu jsem přitvrdil trest, 30d ban + web.

Stále žádám aby byla záležitost prošetřena nadřízeným člověkem.
Před 2849 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Trest změněn zpět na 10 dní a ban na web byl smazán.
Xkrát neuposlechnutí administrátora, neustálé provokativní narážky, kvůli tomuto ban zůstává, a jakákoliv žádost o unban se zamítá.

Normální logicky myslící člověk nebude psát takovéto naprosté hovadiny několikrát za sebou a ještě bude tvrdit, že AT je na nic.

Dále prosím ostatní hráče, pokud nemáte nic k tématu nebo že jste nebyly součástí problému, nevkládejte sem žádné zbytečné komentáře a připomínky, děkuji.
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 26 dny
jdu na server stepo
Před 35 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 37 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 37 dny
pride nekdo
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 39 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 40 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 42 dny
kk
Před 43 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 43 dny
tady tobi
Před 49 dny
uni :o
Před 57 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: