Fórum Návrhy na zlepšení Návrh na zlepšení TS (nevím kam to napsat)

Založeno od HorvaldMartin, Před 2996 dny
Téma je zamknuto
Před 2996 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Chápu pozici Moda na serveru ale nastavil bych aby z roomky mohl vyhazovat pouze admin channelu a ne i modi, modům bych dal jen moznost umlcet hráče a ne ho vyhodit ze serveru.
Naposledy upraveno: Před 2996 dny
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Na TSku vie každý daného hráča umlčať ak napr ťa ruší. Moderátor a vyššie hodnosti majú právo vyhadzovať ľudí zo serveru, myslíme v tom TS (ako aj z roomky) ako sa stala jedna príhoda i mne. A potom prečo si pozval toho daného hráča do roomky ak ho potrebuješ kicknuť. Ak máš niečo napíš napr. Maniakovi aby ho kickol a napíš mu aj dôvod. A keby mohol aj normálny hráč kickovať hráčov tak to by dopadlo tak, že nikto by nechodil na TSko (myslím v tom hráčov) a bol by z toho bordel.. Podľa mňa blbosť...
Naposledy upraveno: Před 2996 dny
Like
1
Před 2996 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Myšleno že jeden z Moderátorů přišel do mé roomky a začal vyhazovat lidi.
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Tak potom to oznám Manažérom, a netreba z toho robiť to aby mohli hráči kickovať....
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
Takže si to rozebereme..

S roomky jsem Baráka kicknul kvůli tomu, že mě tak nějak štval, provokoval mě atd. 
Sám víš jak to bylo. 

Nechápu co řešíš a co tě na tom štve, tebe jsem nekicknul. 

"Už mě to nebaví běžte radši srát Pajdu" 

HorvaldMartin napsal:
Myšleno že jeden z Moderátorů přišel do mé roomky a začal vyhazovat lidi.


Děláš si prdel? Moc dobře víš jak jste mě srali, moc dobře to víš..  Vy všichni co jste tam byli...

A když někdo provokuje/otravuje nevidím důvod ho vyhodit s místnosti.
A poté se opětovně připojili.
 
Naposledy upraveno: Před 2996 dny
Like
Před 2996 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Takže Pajdo tvé afektované poznámky za A to tvé citování toho co jsem jim řekl tak to bylo proto že uráželi mně za B to co píšeš si protiřečí za C já tě bral jako slušnýho člověka ale včera jsem tě jednou dal menší diss a ty jsi hned začal prskat a za D můj názor na roomky je takový že v soukromých místnostech by mněl mít právo vyhazovat pouze channel admin nebo serveroví Admini.
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Horvalde ale hovorím že je to blbosť... Moderátor má, a dufam že aj bude mať práva na kickovanie ale kick nieje na hranie ako si to myslia hráči, ale v takých prípadoch ako napr príde nováčik na TSko a chce s tebou volať, príde do tvojej roomky a začne ti nadávať na rodinu a na teba (hovorím príklad) A nie že aby Majiteľ miestnosti mohol kickovať hocikoho....... Ak nechcete niejakého hráča do roomky tak si zmeňte heslo a dajte heslo iba verným kamarátom..
Like
Před 2996 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
HorvaldMartin napsal:
Takže Pajdo tvé afektované poznámky za A to tvé citování toho co jsem jim řekl tak to bylo proto že uráželi mně za B to co píšeš si protiřečí za C já tě bral jako slušnýho člověka ale včera jsem tě jednou dal menší diss a ty jsi hned začal prskat a za D můj názor na roomky je takový že v soukromých místnostech by mněl mít právo vyhazovat pouze channel admin nebo serveroví Admini.



Afektové poznámky? Děláš si fakt srandu?

Bod A: Uráželi tebe, fajn další duvod pro kick. Sám víš čím mě tam štvali, sám to víš tak ze sebe nedělej chudáčka

Bod B: Česky prosím

Bod C: Tak, já tě tak taky brával, do té doby než si mě začal pomlouvat poděkuj Velkommenovi, mi to hezky vyslepičil no dále. Proč bych na tebe neměl "prskat" když na mě prskáš taky, byl to jen protiútok či obrana.

Bod D: Nevidím duvod proč tady tohle vubec řešíš kicknul jsem tebe? Ne... Movnul sem tě někam.... ne Kicknul jsem Tea a Patricka jelikož mě už pěkně dlouho provokovali, ty si se poté přidal také a na serveru jak ty tak Patrick jste dostali mute na 10 minut za "Uklidni se, porušování rules č. 10 a provokaci moderátora" 

Čekám krásnou odpověd protože ten tvuj bod A, tam sem bud nebyl, nebo se to ani nestal.
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Však tak to mám heslo je šifrovaný
Like
0
Před 2996 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
NEMOVNUL?! Hodil si mne k sobě do roomky
Můj bod B je zcela v češtině
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: