Fórum Návrhy na zlepšení Návrh na zlepšení TS (nevím kam to napsat)

Založeno od HorvaldMartin, Před 3009 dny
Téma je zamknuto
Před 3009 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Horvalde nebo Martine, nevím, kterej z vás to píše. Každopádně píšeš blbosti, proč by jako módi neměli mít právo někoho vyhodit z tska? Jsme členové AT a staráme se o to, aby tady byl pořádek. A když ten pořádek prostě není, tak mám stejný právo potrestat hráče jako admin, samozdřejmě kromě banu. To že je to tvoje roomka, je úplně jedno, prostě jsem pajdu něčím štval, i když mi řekl, ať toho nechám. Takže já si myslím, že je v právů, mě vyhodit.. to je vše. Jinak já jsem ty kicky bral ze srandy, takže nevím, co tady zase zkoušíš. 
Před 3009 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
Zdrž se double postů

A jo ano, movnul aby si mi řekl co máš za problém pak sem tě hodil zpět :) tam je to "prskání" 

Počkal bych na Tea/Baráka a na Patricka, nebyl sem tam celou dobu :)
Like
0
Před 3009 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Běžte si tohle vyřešit na TSko a né tady... nikoho to tady kromě vás nezajímá děkuju
Like
Před 3009 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Also Pajdo ty mě neříkej že já prskal už dřív ty prskáš vždy a všude víme vždy že když si někdo stěžuje. A pajdo tvé včerejší výhružky(které mám dosvědčené od Velka) o rozbíjení hub a o bezdůvodných mutech na serveru byly taky slušné a hodné Moderátora že?- Oba dohromady
Za B Teo/Baraku o pořádku mně nic neříkej víme jak to vypadá když jste s patrickem pohromadě.-Horvald
Farmáři tohle sem psal jako the LAST
Naposledy upraveno: Před 3009 dny
Like
1
Před 3009 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
_Farmar_ napsal:
Běžte si tohle vyřešit na TSko a né tady... nikoho to tady kromě vás nezajímá děkuju


Zda-li se nedává mute za porušení pravidla číslo 10, opakované provokování, .... tak se velice moc omlouvám.
 
Naposledy upraveno: Před 3009 dny
Like
0
Před 3009 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Takže,
1) práva moderátorům zůstanou
2) omezte urážení ostatních když to nejsou ochotni akceptovat
3) omezte kickování za blbosti ze soukromých roomek, máte právo neposlouchat blbý řečičky tím že odejdete nebo si je personálně mutnete
4) nechci podobné diskuze číst tady na webu jen protože jste si vlezli na nervy a ted se nemůžete ani cejtit, tohle si řešte na TS s účastí nadřízeného "dozoru", popř. to nahlašte v soukromé zprávě když není online popř. je AFK
5) pokud se opravdu tak moc nenávidíte tak se nijak neprovokujte ani na serveru ani na TS, žádné narážky, urážky, pomluvy, nadávky, neoprávněná buzerace nic z toho nebudu tolerovat.

A TÍMTO UKONČUJI TUTO DISKUZI
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
kiler
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 27 dny
jdu na server stepo
Před 36 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 37 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 37 dny
pride nekdo
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 41 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 42 dny
kk
Před 44 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 44 dny
tady tobi
Před 50 dny
uni :o
Před 57 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: