Fórum Žádost o UNBAN Jendyx je sefka

Založeno od Barak, Před 2077 dny
Téma je zamknuto
Před 2077 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Cc, prej kybersikana.. Chtel bych videt dukazy a rozhodnuti manazera serveru, diky. Nevim o zadnych nadavkach na osobu Jendyx. 
Like
0
Před 2077 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Nadávky to byť nemusejú, ale už len všeobecne to že sa do toho dievčaťa neustále obúvaš a provokuješ ju sprostými otázkami ohľadom jej súkromia a odsudzuješ ju za to aká je a neustále ju buzeruješ s tými otázkami a rečami o tom aká je "děvka" pretože má kamarátou cez internet pretože bola šikanovaná na škole, a taktiež veľa jej osobných vecí ktoré tu verejne rozoberať nebudem si to dievča naozaj nezaslúži aby ju niekto neustále urážal, buď rád že je to len na týždeň a nie mesiac aj keď teba by som najradšej zabanoval permanentne. Ľudí ako ty naozaj na servery nieje treba, patríš medzi odpad komunity, navštív lekára pretože naozaj to čo robíš už je choré. Za mňa vše, FreeWalle daj mu unban ak to uznáš za vhodné, ale myslím si že z mojej strany to už prehnal, to dievča nejedenn krát opustilo server s plačom z jeho urážok a sprostých otázok ohľadom jej osobného života ktoré jej Barak neustále pokladá kedykoľvek ju len na servery stretne. Za mňa máš ten ban právom.

- Kshfsdkdbdfss
Naposledy upraveno: Před 2077 dny
Před 2077 dny

Témat: 3
Příspěvků: 8
Hráč
Ahoj, já ksh rugie a ostatní jsme moc dobře viděli co jsi o jendy psal  psal jsi " nojono jendy je kshfidova a stárova děvka proto se jí zastáváte " to kyber šikana je další dostal jsi minimálně 6x upozornění od Admina pak ti dal mute na 24h.  Je zbytečné se hádat jak děcka a kshfidem souhlasím. 
-69
Like
0
Před 2077 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
Zdravím, vzhledem k  tvému chováni bych řek že ban byl udělen správně.. 
Naposledy upraveno: Před 2077 dny
Like
Před 2077 dny

Témat: 1
Příspěvků: 7
Hráč
Si proste L nerieš to dostal si Ban nerieš to dostal si 2 šancu do života tak bež von a užívaj si života :)
Like
0
Před 2077 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Sice nechápu, proč se sem vyjadruje banda nejakych decek, ktery ani nemam tuseni, kdo jsou ale dobre. Asi to tu funguje jinak, nez na jinych serverech a muzou se k zadostem o unban vyjadrovat i hraci, ktery jsem na serveru videl tak 2x.. No nic, ted k tobe ksh.. Muzu se zeptat, co je na otazkach ohledne jejich konicku a ohledne toho, jak funguje jeji "mam kamarady ze hry, kterym verim vic, jak tem v realu"? Tomu jako vazne nerozumim, kdyz by nechtela, tak neodpovida a nebo mě ignoruje, nic tezkeho pro zdraveho jedince..  A mezi nami tvuj dnesni vylev o tom, jak ja jsem vyjimka, co se tyce davani mute za vulgarismy, mi neprijde jako spravne vystupovani clena AT. Kdyz uz tu resis, co a jak bys ty nejradsi udelal. Taky bych byl nejradsi, kdyby tu byl objektivni AT a ne ze je tohle je muj kamos, ten muze delat vse. Takze tam bych asi zacal a pak az resil, co bys ty sam nejradsi. Jo a poprosil bych ty dukazy, urcite nejaky mas, asi nebanujes hrace jen tak. Diky
Naposledy upraveno: Před 2077 dny
Like
1
Před 2077 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
Koukám, že nejsem jediná do koho ses sral kdyz jsi přišel :) Až na to, že já držela hubu a jen se smála tvému Iq.
A taky hlavně jedno velké minus pro tebe je to, že já mám screeny. O:))
Naposledy upraveno: Před 2077 dny
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
matyman007
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: