Fórum Návrhy na zlepšení Hackeři a Anticheat

Založeno od KuKyGaming, Před 2215 dny
Před 2215 dny

Témat: 4
Příspěvků: 7
Hráč
Zdravím
Po dnešku má opět chuť rozbít několik myší klávesnic a sluchátek. Přijde mi že váš anticheat funguje naopak. Včera jsem dostal kick za fly (nepoužívám hacky) a dnes jsem se opět připojil a pomalu každý druhý tu má Hacky. Všichni si na lobby sprintují s shiftem další si staví most na bw aniž by se na ten most díval a hituje na 6 blocků. Nezpozoroval jsem u něj blockhitování. Byl bych rád kdyby jste s tím už něco začali dělat! admini chodí na server ani né jednou za den a ingnorují reporty do toho se přidá vaš rádoby anticheat a hotovo. Máme tady ideální server pro děti které neumí prohrávát a stahují si hacky. Doufám že o tom to rozvedeme nějakou diskuzi v komentářích. 

S pozdravem všeho nejlepšího KuKy.
Před 2215 dny

Témat: 2
Příspěvků: 7
Hráč
Souhlasim s tim, ten Anticheat se musí zlepšit jinak ten server bude plnej samích hackerů
Před 2215 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj,

Náš "anticheat" má ještě několik problémů rozpozná pouze flyhack a někdy se holt splete.

Ostatní cheatery musíš nahlásit momentálně náš A-Team je na dovolené v bangladéši a zůstal tam.

Přeji hezký zbytek dne


Říšský vůdce RCSS
/Dark Gunner
Like
1
Před 2215 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Ahoj, tak teda čítaj..

1. Na 6 blockou hitovať sa bežne dá ak vieš ako na to ( Sám to dookážem a nieje to žiadna mágia )
2. To tvoje blockhitovanie čo si spomínal v 1.9 + neexistuje
3. Na servery je len 1 Builder a 1 Manažér, žiadny admin
4. Anticheat sleduje to čo má, pokiaľ niesi sám obstojným hráčom v PvP tak ti nikto neuverí ak niekoho nazveš cheaterom.
5. Ako myslíš stavanie toho mostu?
6. Kick za fly sa dáva večšinou ak máš moc veľký ping, tiež ho občas dostanem.
7. Anticheat nieje perfektný, nieje z internetu a náš Ježíš Spasitel sa snažíi v jeho zlepšovaní, a za poslednu dobu to pokročilo viac než dosť natože na tom pracuje sám a venuje sa viacerým veciam ako anticheatu.


Dalšie otázky? Rád zodpoviem.
- Ksafhasjkll
Like
Před 2215 dny

Témat: 4
Příspěvků: 7
Hráč
Ok beru 
-Za adminy pokládám  tebe a freewalla i když vím že to není nejvýstižnější označení.
-To s tím mostem myslím tak že on by se klidně mohl koukat na mě do středu a v klidu si dál stavěl jméno hacku je myslím skafold přikládám ukázku : https://youtu.be/A0CFlAbtLzc?t=1m48s 
-Popravdě můj ping na vašem serveru se motá kolem 100 takže to by vysvětlovalo ten kick.
-Jestli freewall pracuje sám na anticheatu tak to klobouk dolů ale na většinu cheaterů to pořád nestačí.
Zatím nemám žádné jiné otázky.

Kuky.

 
Like
Před 2215 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
KuKyGaming napsal:
Zdravím
Po dnešku má opět chuť rozbít několik myší klávesnic a sluchátek. Přijde mi že váš anticheat funguje naopak. Včera jsem dostal kick za fly (nepoužívám hacky) a dnes jsem se opět připojil a pomalu každý druhý tu má Hacky. Všichni si na lobby sprintují s shiftem další si staví most na bw aniž by se na ten most díval a hituje na 6 blocků. Nezpozoroval jsem u něj blockhitování. Byl bych rád kdyby jste s tím už něco začali dělat! admini chodí na server ani né jednou za den a ingnorují reporty do toho se přidá vaš rádoby anticheat a hotovo. Máme tady ideální server pro děti které neumí prohrávát a stahují si hacky. Doufám že o tom to rozvedeme nějakou diskuzi v komentářích. 

S pozdravem všeho nejlepšího KuKy.



Tvůj poznatek ohledně anticheatu je správný. Anticheat funguje obráceně. Opravdu si myslíš, že když tady něco založíš, že se na to bude brát ohled ? Za pár dnů, se to tu opět zaspamuje, a bude to " Archivováno ". Takže z toho bude velké h*vno. Ti admini, kteří se tu o tu verbež starali, dávno byli vyhození buď za neaktivitu, nebo jsou pryč. Není to tak dávno, aby zapomněl větu " Nejsou potřeba žádní admini. Anticheat je nahradí. " Ano, anticheat, který je fungující. Jak dlouho že tu je ? 4-5 Měsíců ?
Like
Před 2215 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
AntiCheat není lehké vyvíjet, zatím dobře zvládá jen několik typů detekcí.
Cheat Scaffold by mělo být poměrně dobře detekovatelné a už brzy se chystám ho do AntiCheatu implementovat, zároveň už experimentuju s různými typy KillAury.
Před 2215 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Se není čemu divit, když ho dělal FW :D Ale ne, všechno má své mouchy a postupně se to zlepšuje. Ti admini tu ale opravdu chybí, s tím souhlasím.
Naposledy upraveno: Před 2215 dny
Like
1
Před 2214 dny

Témat: 0
Příspěvků: 14
Hráč
Tak ted Doufat ze se jeste nauci ze PvP v 1.9 + je jine nez 1.8 a drivejsich Verzich MC
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: