Fórum Nahlášení chyby BUG REPORT!

Založeno od 420KushWeed, Před 2216 dny
Před 2216 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Ahoj zdravím všetkých čo to čítajú, trošku tu rozoberiem jednu veľmi dôležitú vec ohľadom jednej veľmi podstatnej veci ktorá sa týka majnkraftu samého o sebe a už ju veľmi dlho nikto nespomínal tak je na čase aby som ju rozobral. Tak teda začnime.. Minecraft je hra v ktorej sa majú pokladať blocky a mlátiť kockové postavy. Minecraft je krásna hra sama o sebe a všetko v nej je kockované a tvorené z pixlou, presnejšie zo 16 pixlou rôzne zafarbených rôznymi farbami ktoré tvoria dokopy jeden block ktorý je nejak pomenovaný a dá sa položiť na další block ktorý je tvorený z 16 pixlou rôzne zafarbených, keď tie blocky poskladáme na seba v správnom postupe na seba, vedľa seba a pod seba tak nám z toho vznikne jedna veľmi zaujímavá vec, stačí ak sa pozriete bližšie na hru a všimnete si že ak ste tie blocky položili na seba tak zistíte že ste pooložili na seba dva blocky ktoré majú 16 pixlou, a dokopy ste vytvorili dva blocky o veľkosti 32 pixlou, mágia že? Teraz ak urobíte to isté ešte raz vedľa toho o výške 5 na sebe a prvý a tretí block spojíte smerom od hora, tak vám vznikne skupina blockou, čo nás dovádza ku koncu. Všetci čo ste toto pozorne čítali poprosím vás aby ste si to odsledovali pretože je to nehoráznosť, táto hra je sama o sebe veľmi podstatná a má len jeden cieľ, donútiť vás čítať túto nezmyselnú dlhú vec aby ste sa dočítali k tomuto koncu ktorý práve tu a práve teraz spomínam, je tiež moc podstatný pretože je zbytočne dlhý ako celý tento okruh. Ďakujem za prečítanie a dúfam že sa to čoskoro opraví.
Naposledy upraveno: Před 2216 dny
Před 2216 dny

Témat: 1
Příspěvků: 18
Builder
Moje slova, moje slova
Musí se to opravit!
Like
0
Před 2216 dny

Témat: 3
Příspěvků: 14
Hráč
Takových slov.. Ale pro tebe si to přečtu ksh
Like
0
Před 2216 dny

Témat: 3
Příspěvků: 14
Hráč
Ok skončili jsme ksh xD
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: