Fórum Nábor členů AT Prihláška do admin teamu (McKofil) :) - ODSTOUPIL

Založeno od , Před 3152 dny
Téma je zamknuto
Před 3152 dny

Témat:
Příspěvků:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                Kto som?

Ahoj moje meno je Vilo som človek ktorý sa zaoberá trošku viac o PC ako by mal :P mam 16 rokov.
Študujem Inštalatéra (pretože som prepnutý a od malička bol môj vzor Mário :D ). Vo voľnom čase sa
hrám s programami. Rád chitím kameru alebo foťak a začnem natáčať :) po skončení štúdia na Strednej by
som chcel sa dostať na vysokú MasMedia :). 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                           Ako dlho sa zaoberam Minecraftom?

Minecraft hrám už skoro od začiatku roku 2012 :P Hrál som skoro na všetkých populárných serverov :)
Najradšej hrám no v podstate v všetký MiniHry alebo stavba Domov (moderných) atď... 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                       Aké su moje skusenosti?

Moje skúseností s administráciov je dá sa povedať Veľká :) vlastnil som niekoľko serverov a
samozrejme bol som adminom niekoľkých serverov. Programoval som už server od samého začiatku a to
cez VPS :) od inštalácie po Pridavanie Pluginov

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                            Prečo prave ja?

Prečo by som sa mal stať členom AT? Ani neviem ale asi preto že sa chcem postarať o všetkých ktorý chcú byť
spolu pri tom ako sa preslávime :) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                     Záver

Do popredia by som chcel dať tó že ak sa mi podarí dostať do admin teamu tak sa budem snažiť ho dať
na všetký možné weby ktorý navštevujú ľudia :) aby si našli erver kde budu sa zabávať

Dúfam že som vás týmto krátkym/dlhým článkom neunudil k smrti ;) s Pozdravom Kofil :) (ak chcete McKofil :D )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upraveno: Před 3151 dny
Like
0
Před 3152 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Přihláška poměrně dost odfláknutá. Už jen za tohle ti musím dát NE
Like
0
Před 3152 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Dlouhá doba hraní minecraftu, zkušenosti s administrativní částí serveru se zdají být velké, za mě tedy ANO
Like
0
Před 3152 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Ano přihláška by mohla být lepší hezčí, ale chci znát a vidět tvé zkušenosti jak říkáš, že máš. Takže si tě chci i poslechnout na pohovoru. ANO
Like
0
Před 3151 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
Dobré zkušenosti, znalost hry, přihláška mohla být lepší...

Za mě ​ ANO
Like
0
Před 3148 dny

Témat: 1
Příspěvků: 7
Hráč
Jestli jsou tvé znalosti opravdu takové, jak píšeš, dávám ti ANO.
Like
0
Před 3144 dny

Témat:
Příspěvků:
Ok musím oznámiť veľké ospravedlnenie práve mi prišla správa že som manažer esportového týmu keďže moje skusenosti môžem využivať ak by som bol napr. Správca pridanie pluginov hlásenie chýb atď... Hrať na serveri by som mohol ale na to by som potreboval čas :) max. 15min. by som dostal voľna Denne a to na Admina je málo :( Dúfam že ma chápete a ešte raz sa ospravedlňujem :( Možno sa prihlasim do druhého náboru na admina / moderátora / správcu možno ak to bude trošku kľudnejšie v tom čo mam spraviť ako manažer :(
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: