Fórum Představte nám své projekty Vánoční Program

Založeno od velkommen, Před 3064 dny
Před 3064 dny

Témat: 10
Příspěvků: 42
Hráč
Ahoj. Jsem velkommen a plánuji s hráčem Vysy vánoční projekt. Všichni jsou zvaný ale pokud chcete na programu dárek musíte mě požádat na Serveru/Tady zprávou . Bude tam jidlo, Snehove bitvy. Hudba a Zábava! :) Chceš vidět projekt dřív než začne? mužeš /res tp Vanoce 

Like
0
Před 3064 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
No, pokud my vysy dá odškodnění 2 dia za to, že ---nepamatuju jméno--- psal, že na /res tp --název jak se jmenoval-- má hotovej obchod a vysy mě zabil, tak přijdu, ale musí slíbyt, že mě nezabije.

P.S:dejte mi jakejkoliv důkaz, že to není past, už jsem jednou viděl, jak někdo psal at se na něco přijdu podívat, ale pod portem byla jáma, dole násipka a já se pochopitelně zabil, naštěstí jsem s nim sešel a dal mi to (k němu přes tpa)
Naposledy upraveno: Před 3064 dny
Like
0
Před 3064 dny

Témat: 10
Příspěvků: 42
Hráč
Kdyby to byla past jen na tebe tak pochopitelně bych to nepsal na Forum. A mimochodem snažím se udělat vánoční náladu...
Like
Před 3064 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
kocicak napsal:
No, pokud my vysy dá odškodnění 2 dia za to, že ---nepamatuju jméno--- psal, že na /res tp --název jak se jmenoval-- má hotovej obchod a vysy mě zabil, tak přijdu, ale musí slíbyt, že mě nezabije.

P.S:dejte mi jakejkoliv důkaz, že to není past, už jsem jednou viděl, jak někdo psal at se na něco přijdu podívat, ale pod portem byla jáma, dole násipka a já se pochopitelně zabil, naštěstí jsem s nim sešel a dal mi to (k němu přes tpa)



Past to doopravdy není,dnes jsem tam byl sám osobně. 
Like
0
Před 3064 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Tak když nebude vysy online přijdu.
Naposledy upraveno: Před 3064 dny
Like
0
Před 3064 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
  • Jestli máš problém, že jsem tě zabil, tak si stěžuj majiteli resky, on nechal zaplé pvp.
  • Taky nebrečím, že na mě vylil lávu.

Like
0
Před 3063 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
O to, že jsi mě zabil mi tolik nejde, ale o to, že on tam lákal a ty jsi mě zabil, a jak mam vědět že to je zaplý? Nehraju tady tak dlouho, abych znal všechny příkazy (možná to de zjistit přes /res info a někam tam dát název, ale...)a navíc když píšeš prodáme myslim si že do do cca 2 min to bude hotový, tak se tam jdu nachystat, navíc když je tam název tak...no asi víš co myslim.

Ale už to nech bejt, neni to tak taková tragédie, ty nemůžeš za to, že jsme přišli o dia nástroje a musim používat železný...
Like
0
Před 3063 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Rád bych jen dodal že pokud uvidím v chatu "tpa na mě prodám nějaké věci" nebo "tp xy, chce někdo maso/železo/dia/atd." a vzápětí  když se někdo portne tak umře protože to je past ... budu velmi ale opravdu velmi nepříjemná osoba a věřte mi nebo ne ale mě nezáleží jestli mě na serveru máte nebo budete mít rádi či naopak mě budete nesnášet nebo hejtit (a tím myslím původní význam tedy "nenávidět bez důvodu")
Chovejte se v souladu s pravidly serveru, slušného chování a vůbec používejte mozek když něco děláte možná to pomůže aby jste pořád nedostávali mute, kick, ban, jail, .... .
Like
1
Před 3063 dny

Témat: 10
Příspěvků: 42
Hráč
Hele Kocicaku. Jestli se to to nelibi tak tam ani nechod jo? 
Like
0
Před 3063 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Mě nejde o tebe, stavbu ale vysy.

Ale už jsem psal:neřešte, neni to tvoje chyba (myslim tebe, ne vysy).
Naposledy upraveno: Před 3047 dny
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
jdu na server stepo
Před 14 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 16 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 16 dny
pride nekdo
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
uz se tesim na oslavu
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 19 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 21 dny
kk
Před 22 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 22 dny
tady tobi
Před 28 dny
uni :o
Před 36 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: