Fórum Dotazy Zavazející residence

Založeno od Havro, Před 2442 dny
Před 2442 dny

Témat: 9
Příspěvků: 44
Hráč
Dobrý den, chcel bych se zeptat jestli není nějaký způsob jak zažádat, případně přesvědčit, adminy aby přesunuli či zrušili něčí residenci, která zavazí. Osobně by se mi to hodilo, protože na naši residenci je nalepená residence někoho jiného... Hráč není aktivní a v residenci krom malé budky nic není. Hlavní problém a důvod proč bych o něco takového chtěl požádat je to, že ta residence je čistě placka... Někdo (nevím kdo, možná majitel residence, možná admin) pomocí world editu vyřízl rovnou plochu do normálního lesního biomu, takže tam je teď díra. Residence se jmenuje "terulinka16" a hráč byl aktivní před 51 dny. Předem děkuji za jakoukoliv odezvu :)
PS: Hráč má na serveru nahranou jednu hodinu a na webu nikdy nebyl, dovoluji si tedy tvrdit že na server šel čistě pro účel někoho takto vytočit
 
Naposledy upraveno: Před 2442 dny
Před 2442 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
ano přesně stejný mám důvod na mě je nalepená placka a i okkolo mě sou ohromné jejich okolo mě spousta a je na nich prázdno je to těžké ale pokud máš malý dům nebo nedostavěný tak se přestěhuj :)
Like
0
Před 2442 dny

Témat: 9
Příspěvků: 44
Hráč
Jelikož jsme tam tři kamarádi a každý má hotový dům i s podzemím tak přestěhování nepřipadá v úvahu
 
Like
0
Před 2442 dny

Témat: 9
Příspěvků: 44
Hráč
Náš problém vyřešil Biolit, za což mu opravdu děkuji, příspěvek už není aktuální
 
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: