Fórum Představte se Příběh lháře (Mě)

Založeno od VladimirStrom, Před 2446 dny
Před 2446 dny

Témat: 4
Příspěvků: 8
Hráč
Ahoj, jmenuji se Honza, je mi okolo 13 let a tohle je moje představení a obrovská omluva.
Jaká omluva?
Chci se omluvit za jednu velkou lež celému serveru, hlavně hráčům 1agentK, HorvaldMartin, pitchgeng, Ksh, DarkGunner, JPM, fmg a dalším... 
Za co se omlouváš?
Jsem silně šikanovaný jedinec, který zkoro nechodí ven a má zdravotní a mentální problémy. Přez internet jsem si vytvořil jednu velkou falešnou identitu, která měla plnit roli mne bez šikany, problému a tak dále.. Prostě něco jako "nový život".. Na Realcraftu jsem vytvořil jednu velkou lež za kterou se obrovsky omlouvám... Zatrrzka. Identita Zatrrzka měla být ten můj " bezstarostný" život. Díky adminovy GetRekt, který dokázal najít všechny moje "stopy" a odhalit mne, tohle píši. Nevím jak se mám více omluvit než tímto vysvětlením.. 
Proč se nejvíce omlouváš DarkGunner, 1agentK a další?
Tyto hráče jsem považoval za své přátele, hodiny a hodiny zábavy s nimi byli pro mne oddechnutí od světa... Těmto lidem se také nejvíce omlouvám, protože doufám že mne (a celá komunita) budou nadále brát jako kamaráda, a ostatní hráči jako dalšího hráče, který na tomto serveru hraje.
Co jsou tvoje problémy?
Nepřímá a pomalá degenerace nohou, ADHD, Silná šikana, rozvod roďičů a tlak ze strany mojí matky.
Chceš na serveru nadále hrát?
A kdo by nechtěl? Komunita RealCraftu je jedna z nejlepších na české MC komunitě.. Stydím se za vše, za lži, za falešnost vůči lidem co pro mne byli přátely a bojím se nejhoršího scénáře, že mne mezi vaší komunitu už nevezmete zpět jako reálného mne.
To je vše co bych tu chtěl rozepsat, píši na tabletu a baterka jde dolů. Děkuji za vaše čtení, nenávist a pochopení. Ahoj.
 
Like
Před 2446 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
Conty good job.

jinak pohoda můžem být pořád friends 
Naposledy upraveno: Před 2446 dny
Před 2446 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Hned od začátku, mi bylo jasné, že nejsi člověk za kterého se vydáváš.
Kolikrát je lepší přiznat pravdu, než tahat ostatní za nos.

Stejně by jednou pravda vyplavala na povrch. Jen jsem to urychlil. 
Naposledy upraveno: Před 2446 dny
Před 2446 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Nechápem prečo si sa na niečo hral... ale úprimnosť čo vidím mi je sympatická a cením.. Myslené všeobecne je lepšie mať postihnutého kamaráta ktorý je úprimný ako falošného ktorý je najväčší gangster v škole/práci a ľudia čo pozerajú len na základe vzhľadu ignoruj to su povrchný ľudia a povrchnosť je ruka v ruke s falošnosťou :) mysli na to 
Před 2446 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Si poctivý a neťahal si nás príliš dlho za nos ja si toho cením neviem ako ostatný ale z mojej strany je všetko v poriadku, len už ďalej neklam. :)
Před 2446 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Ahoj =)

1.) Jsem trošičku naštvaný :D Nemusel si lhát =) Ale oceňuji to ,že jsi se přiznal

2.)Vím ,že jsi v pohodě týpek jediná změna je to ,že teď vím ,že jsi kluk :D
    Pořád můžeme být přátelé =) a přeji ti aby se to v tvém životě alespoň trochu uklidnilo =)
  
  A pokud by tě někdo na serveru otravoval tak řekni =) Nenechávej si to líbit..
Před 2446 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
tak za prvý pochvala za hereckej výkon 
za druhý vskutku sem překvapenej a možná i trochu naštvanej (nerad si nechávam srát na hlavu)
ale popravdě přiznal jsi se takže kamoši bejt mužem já problem nemam :D 
                                                                                                                                                    In the name of the Empire Elector CUNT Kurvald
Před 2445 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
Ty jsi Zatrrzka? a Já už jsi mylsela že mám pravou kámošku :,(
Před 2445 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Zatrrzka. Jo, tebe znám. Ani jsem si s tebou moc nepovídal. Cením ale to přiznání. Muselo to být těžké, ale to dobrá věc do nového a lepšího začátku. :) 
Před 2444 dny

Témat: 4
Příspěvků: 13
Hráč
Telonovely hadr.... to nemyslím nijak zle jen ten zvrat :)
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
jdu na server stepo
Před 14 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 15 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 15 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
uz se tesim na oslavu
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 19 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 22 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 22 dny
tady tobi
Před 28 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: