Fórum Dotazy Neprávem obviněn.

Založeno od Owering, Před 3086 dny
Téma je zamknuto
Před 3086 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Riko mě (Owering) obvinil za fly hack  přestože sem pouze pod sebou stavil bloky. A nenechal mě ani mluvi, dal mi mute na 30min.
Asi to je nějaký bug nebo mě trolil. Nevim, ale vyreste to.
Like
Před 3086 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Owering napsal:
Riko mě (Owering) obvinil za fly hack  přestože sem pouze pod sebou stavil bloky. A nenechal mě ani mluvi, dal mi mute na 30min.
Asi to je nějaký bug nebo mě trolil. Nevim, ale vyreste to.

Bug?
To si nemyslím, sám jsem tě viděl a to mi nevymluvíš, a ještě k tomu lžeš zde na webu.
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Ale to je věc Adminu, celou záležitost jsem předal Manažerovi, který bude tuto záležitost řešit.
Naposledy upraveno: Před 3086 dny
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Hmm tak to neni problem manažerů, že máš zabugovanej PC.
Naposledy upraveno: Před 3086 dny
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
RiKo napsal:
Ale to je věc Adminu, celou záležitost jsem předal Manažerovi, který bude tuto záležitost řešit.

Omlouvám se za doublepost.

Viděl jsem tě, jak stojíš vedle toho bloku ve vzduchu, nebo mi chceš říct, že víš lépe to, co já vidím?
A k tomu jsi napsal:
http://v-ts.eu/uploads/picture/fly.png
"Dyt stavim most"

Like
0
Před 3086 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Ano mam naletano 3.2km a to bylo pred několika dnima to byl nějaky bug. Dneska sem neletěl ani mm. A to ze si myslis ze jsem letel, to sem jenom drzel shift a to by ti mohlo dojit protoze sem byl pokrcenej a kdybych se pokrcil pri letu tak bych letěl dolu. Obcas staci jenom myslet.
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Owering napsal:
Ano mam naletano 3.2km a to bylo pred několika dnima to byl nějaky bug. Dneska sem neletěl ani mm. A to ze si myslis ze jsem letel, to sem jenom drzel shift a to by ti mohlo dojit protoze sem byl pokrcenej a kdybych se pokrcil pri letu tak bych letěl dolu. Obcas staci jenom myslet.


Jenže ty jsi "přikrčenej" nebyl a "vznášel" jsi se vedle bloku hlíny, hele, já toto nebudu dále řešit, ať si to vyřeší admin, ani ti tady na to nemusím odepisovat, nebudu se s tebou hádat. TEČKA
 
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Hadat se se mnou nemusi to uz delas a je jasny ze kdyz stavis most tak drzis shift, ale kdyz ho pustis tak to vypada jako bych letal.
Se shiftem http://bey-blade-pro-fanousky.webnode.cz/fotogalerie/#a2015-12-01-11-13-18-png
Po pustění shiftu http://bey-blade-pro-fanousky.webnode.cz/fotogalerie/#a2015-12-01-11-11-35-png
Naposledy upraveno: Před 3086 dny
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Bohůžel jsem u toho nebyl,a neviděl jsem situaci. 

Ale i tak se přikláním na stranu RiKa,který tu situaci viděl,a vyhodnoťil,jako porušení pravidel.
A rád bych k tomu něco dodal. Pokud víš,tak server má určitá pravidla,která se mají a musí dodržovat.
  • Jak jsem si zkontroloval tvojí IP,tak se shoduje s jiným hráčem. Takže předpokládám,že sis založil nový účet. ( Porušení pravidel. bod č.8 Je zakázáno vlastnit více účtu. ).
  • Dále jsi napsal,že jsi měl před pár dny nějaký bug,který ti na web připsal 3.2km v létání. A jak tak koukám,tak nikde bug není nahlášen.
  • ( Bod č. 10 - Hráč je povinnen nalezené chyby,a problémy nahlásit členu AT. ) To jsi také neudělal. Takže už zde máme dvě porušení pravidel. 


Každopádně, tohle já řešit nebudu,a přenechám to na Manažery. Jen jsem k tomu napsal své.

GetRekt.
Naposledy upraveno: Před 3086 dny
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
RiKo napsal:
Jenže ty jsi "přikrčenej" nebyl a "vznášel" jsi se vedle bloku hlíny


Takový efekt může skutečně nastat v případě, který popisuje Owering.
Flyhack ze screenu není zřejmý, takže se ban nekoná.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 22 dny
jdu na server stepo
Před 31 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 32 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 32 dny
pride nekdo
Před 33 dny
Já taky přijdu
Před 35 dny
uz se tesim na oslavu
Před 35 dny
Já taky přijdu
Před 35 dny
Beru pití a něco na grill
Před 35 dny
UwU
Před 36 dny
jump2 OwO
Před 37 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 37 dny
kk
Před 39 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 39 dny
tady tobi
Před 45 dny
uni :o
Před 52 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: