Fórum Představte se Bjorn

Založeno od Bjorn, Před 2455 dny
Před 2455 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Inu zdravim lidi tak odkud začít asi nejlíp od začátku
Pár lidí tady na serveru mě možná zná jako HorvaldMartin (někdo taky jako Kurvalda nebudu jmenovat kdo todle používal) proč mám jiný nickname well stratil sem heslo starýho účtu a tak sem si řekl že začnu hezky znova aspoň mne nikdo moc nepozná (krom adminů podle IP adresy ale tak to se nepočítá) ale tak sice tu už mám představení se ale to je starý už víc jak rok dokonce ( zde ) takže se možná někdo bude divit že to dělam znova well sposta věcí se o mě změnila tož předěmež na věc. 
Něco o mne:
Jmenuju se Martin (hodně lidí mi říka píta,šermíř anebo Bjorn) študuju na Střední Škole v malebnej vesničce kde neni ani kde chlastat, sem metalista, pohan, cholerik a silný kuřák (už to tak je) 
Co hraji:
Aktuálně je nejvíce hranou hrou Skyrim (s mody něco okolo 50), Minecraft a Medieval 2 total war se všemi datadisky/dlc
Co mam za koníčky:
No jednoduchý kovařína šerm larp občas nějaká ta hra na PC a lukostřelba a ježdění po fesťákach (Metalfest a Peklo)
Co poslouchám za kapely? :
Eluveitie, Metallica, DEBUSTROL, Ortel, Orlík, Slayer, Amon Amarth, Sabaton, Grimner, Wind Rose, Arch Enemy, Behemoth, Avatar, Krucipusk, Kabát, nějakej ten folk a jistěže k orlíku patří i Dan Landa 
Odkud sem? : 
Z malý prdele kousek od domažlic víc neřeknu z osobních důvodů někdo na serveru to ví určitě
Historie v MC
v tomdle bodu asi popíšu jen na RC myslím že tu hraju už cca rok a půl což je kurňa dlouho  prošel jsem si tu i admin teamem z moderátora na admina a pak pryč hodně mě ty skušenosti v A-T naučily ale taky sem tam vyváděl nějaký že to tak řeknu píčoviny díky čemuž jsem myslím u nejméně jednoho z adminů na takovém pomyslném blacklistu ale to nebudu vytahovat.

Farewell Bjorn (Horvald) Martin 
Naposledy upraveno: Před 2455 dny
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
jdu na server stepo
Před 14 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 15 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 15 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
uz se tesim na oslavu
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 19 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 22 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 22 dny
tady tobi
Před 28 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: