Fórum Žádost o UNBAN Unban

Založeno od MateyosStudio, Před 2496 dny
Před 2496 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
Dobrý deň,
rád by som poukázal na to, že človek, ktorý urobí reklamu na "konkurenčný server" - ako to nazval Biolit - nedostal ip ban, pričom za takéto porušenie sa ban dostáva. Ja zabijem hráča, ktorý bezdôvodne otravuje kamaráta v reske, a dostanem ban. Ešte keby ten hráč mal neviem aké vzácne veci, tak som ticho.Mal pri sebe 1 seed a 1 string.
Neviem, akú v tomto vidí férovosť....
Týmto by som rád požiadal A-team o udelenie unbanu alebo minimálne o jeho skrátenie.
Ďakujem

S pozdravom.
MateyosStudio
Naposledy upraveno: Před 2496 dny
Like
0
Před 2496 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Čo sa týka reklamy: hráč v chate len skonštatoval že na určitom konkurenčnom servery videl nejakú vec pričom povedal názov tohto určitého serveru. Je to v kontexte napísané neprijamo resp. bez úmyselného šírenia mena tohto serveru na našom servery. No kedže povedal meno serveru tak dostal upozornenie. Z tohto titulu prišlo len upozornenie a nie rovno ban.

Čo sa týka teba: príkazy hovoria jasne napísal si /tpahere hráč dotyčný žiadosť prijal a následne nato si ho zabil. Tvoja obhajoba bola že vás otravoval už dlhšiu dobu na vašom pozemku čo nebola pravda znovu príkazy hovoria jasne.. 

Žiadosť o UNBAN sa zamieta.  (Navyše som ti mohol udeliť až 7dnoví ban čiže bud rád..)

->Ak chceš unban môžeš si ho zakúpiť tu na webe

Biolit
 
Před 2496 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
Som s tým zmierený ale 
1) nikde som nevravel, že nás otravuje už dlho
2) keď som dával /tpahere tak som ho na nič nenalákal ani som mu nesľuboval, že ked sa portne, tak mu dám to a to... myslím, že to bolo jeho slobodné rozhodnutie prijať moju žiadosť na teleport.... a znova sa dostávam k veci, že hráč nemal pri sebe nič vzácne
Like
0
Před 2496 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Je prostě zakázané zabíjení hráčů po přijetí teleportu, co na tom nechápeš? ..


Dále bych měl návrh sepsat detailněji pravidla serveru tu na webu a umístit je do hlavní nabídky webu nebo alespoň do sekce "Obecné", ve footeru (na spodku stránky) si jich moc lidí nevšimne ... 
Like
0
Před 2496 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
tvoj bod č. 1: písal si: MateyosStudioBiolit on nas otravoval a robil nervy v reskePřed 49 min
tvoj bod č. 2: to že si ho na nič nelákal nič nemení na tom že si ho požiadal o tpa a následne na to zabil. 


 
Naposledy upraveno: Před 2496 dny
Like
0
Před 2495 dny

Témat: 0
Příspěvků: 14
Hráč
hmmmmm u předminulého světa se mi 2x stalo že mě nějaký hráč zabil po portu a měl jsem emchant fool dia a na minulém světě ně kdo řikal že dá dia a pak po mě dva hoš vylívali buckit z lávou (jeden z nich jse menoval nějak gejmříček1 nebo něco takového) jestli u toho byl nějaký admin to si napamatuju ale asi tak
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 27 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: