Fórum Návrhy na zlepšení Nove VIP

Založeno od McGyver225, Před 3086 dny
Téma je zamknuto
Před 3086 dny

Témat: 3
Příspěvků: 8
Hráč
ano nove VIP neze by bylo hrozne DIA VIP ale bylo by dobre kdyby by bylo VIP ktere by umoznovalo aby jste nestratili veci hackery snad ty vas zabijou docela hodne snadno ze? (: Treba nake NetherStar VIP ktere by  bylo stejne jako DiA VIP ale melo by jednu dobrou vec nestratite veci. (: co nato rikate? me neba aby jsem si kupoval vsechno znova raci bych jsi koupil VIP u ktereho by nehrozilo ze stratite veci me by se to libylo. A jak vam? :)
 
Like
1
Před 3086 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Když už podáváš nějaký návrh,či nápad,tak dbej aspoň trochu na pravopis. Protože když jsem to četl,tak jsem měl dost problém kolikrát rozluštit o čem je řeč. Každopádně,další VIP nemá cenu zakládat. Protože většinu funkci,které můžeš mít,je už v DIA. Nechceš rovnou mít ve VIP možnost zabanovat hráče,či Creative ? Podle mě je to zbytečnost. Každopádně si počkej na názor ostatních členů AT. Ale myslím,že budou stejného názoru. 
Naposledy upraveno: Před 3086 dny
Like
0
Před 3086 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
A jenom dodatek. Nezapomínejme na to,že server je zamířen na SURVIVAL. A na survivalu se většinou umírá,ztrácí věci.
Like
0
Před 3084 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Návhr má smysl, ale jak řekl i Rekt, jsme survival server a myslím si, že jsme už dost hodní, že vám dáváme do VIP /fly, do příště se třeba ještě něco vymyslí, ale pro tento návrh nejsem.
Like
0
Před 3084 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Když jdeš třeba do pvp zóny tak musíš počítat s tím, že občas o věci přijdeš. Já moc do pvp nechodim, ale kdybych chodil, tak mám určitě náhradní aspoň dvě sady silně oenchantovaných věcí právě pro tyto případy a nejlíp ještě pořádný lektvary.
Kvůli vyváženosti hry, bych to i tak zachoval, např. když spadneš do lávy v netheru a neportneš se včas pryč tak věci prostě máš utopit v lávě protože to je survival. Bez toho survival ztrácí smysl. Když nechceš přicházet o věci nehraj survival, ale hraj creative na jiných serverech. Mě osobně by ani nevadilo kdyby nešel fly, v survivalu by správně totiž neměl jít nikomu.
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 11 dny
jdu na server stepo
Před 20 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 21 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 21 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 24 dny
uz se tesim na oslavu
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 24 dny
Beru pití a něco na grill
Před 24 dny
UwU
Před 25 dny
jump2 OwO
Před 26 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 27 dny
kk
Před 28 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 28 dny
tady tobi
Před 34 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: