Fórum Ostatní KreIdy

Založeno od PVP_Loki, Před 2565 dny
Před 2565 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Ahoj,
chtěl bych nahlásit hráče KreIdy. Portnul se ke mě, chvíli mi pobíhal po baráku a pak se pravděpodobně pomocí enderperly dostal do místa, kde mu to bylo nízký, tak umřel. Posbíral jsem mu věci a vše vrátil ( naenchantovaný full diamond brnko, meč a nějaký nářadí + pár blbinek). Začal se vztekat, že mu ještě cosi chybí, a opět pomocí enderperly skočil ke mě do kurníku a vyvraždil všechny slepičky. Možná by nebylo špatný vyhradit mu chvíli na uklidnění??

 
Like
0
Před 2565 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj,

Je to tvá chyba máš mít vypnuté zabijení zvířat v residenci. Počkej až se vyjádří jeden ze členů A-teamu
Like
0
Před 2565 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
DarkGunner napsal:
Ahoj,

Je to tvá chyba máš mít vypnuté zabijení zvířat v residenci. Počkej až se vyjádří jeden ze členů A-teamu

Ale on nemá na animalkilling povolení....
Like
0
Před 2565 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Aha v tom případě se omlouvám
Like
0
Před 2565 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
 Je to čistě tvoje blbost, že na sebe necháváš portovat hráče, které neznáš. Zakaž si pohyb po residenci, popř. Port na residenci. 
Naposledy upraveno: Před 2565 dny
Like
Před 2564 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Gete nic proti ,ale on nemohl vědět co se stane možná je zvyklí z jiných serverů kde se tohle nedělo. Sám mám s tímhle zkušenost ,protože než jsem hrál zde hrál jsem survival na jiném serveru již neexistujícím a tam bylo vše tvrdě trestáno nic jako grifing atd.. neexistovalo a byl jsem tam zvyklí ,že když se někdo portnul tak chtěl pomoct nebo se podívat na mé stavby když jsem však přišel na realcraft nedošlo mi ,že by to tu mohlo být jinak tak mě v netheru ve full dia zhodil do lávy iroňák byl jsem u okraje a vylezl jsem ale uhořel věci si vzal a já se celkem nasral neřešil jsem to (moje chyba) ale chvilku mě to odradilo tu hrát. I kdyby ho portnul z jiných důvodů pokud mu vše vrátil jak píše myslím že je v právu i tak nevím jaký trest by se měl dát za pár zabitých slepic to je zase pravda.

                                                                                  Děkuji že jste si přečetli můj názor váš 1agentK

                                                                                   PS: je to jen názor...


                                                                                                                                    
Naposledy upraveno: Před 2564 dny
Like
Před 2564 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Pokud mě zastihneš na serveru rád ti poskytnu nějáké slepičí vajíčka na obnovu.
Like
Před 2564 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Agente, nemám mu to za zlé. Možná to tak vyznělo, ale chci ho prostě jen upozornit na to, že nemá nikomu věřit a předejít tím dalších škodolibostí.. I kdyby nabízel dia. Každý server to má jinak. Bohůžel sem chodí z většího procenta jen děti ( jsou tu samozřejmě vyjímky. ) Zmíněné porušení pravidel se tu trestá. Viz. Banlist
Like
Před 2564 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Já vím Gete jen jsem chtěl říct ,že i tohle je možný scénář. Vím že poslední dobou sem chodí řekněme "horší" komunita a celkově komunita upadá a bohužel to komunita je pak hlavní vizitkou serveru je jedno co vše je tu za výhody a ostatní fajn věci ale když tu jsou hloupí a dětinští hráči ti inteligentí a rozumní sem prostě nechcou. Tenhle server není špatný myslím že je naopak jeden z nejlepších na kterém jsem kdy byl ale bohužel je tu špatná komunita ( Tohle nemá být kritika na server ale jen jsem chtěl říct jak to vidím a vím že v silách majtele a A-teamu není každého kdo se připojí zkontrolovat ale myslím že by se hráči mohli trochu víc filtrovat i když je to těžké PS: ano vím že jsem celkem odbočil od tématu)
Naposledy upraveno: Před 2564 dny
Před 2564 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Tak je to také způsobené tím, že je v dnešní době více a více serveru. Dříve tomu tak nebylo. Já když jsem začínal s MC tak jsem měl rád servery s menší návštěvností. Plné servery mně osobně moc nelákaly. Ohledně toho kontrolování nováčků, není tak docela pravda. Když jsem ještě byl aktivní tak se každý nový hráč kontroloval. A myslím, že to tak nadále funguje. I když v menším měřítku. Jelikož členové AT už mají i jiné povinnosti, než sedět u MC. :) A já jsem teď bohůžel bez Počítače. 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
SeeZea
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 15 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 15 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: