Fórum Žádost o UNBAN Fly

Založeno od NoJo, Před 3090 dny
Téma je zamknuto
Před 3090 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Zdravím,
dnes (17.11.2015) som bol na servery a zničoho nič som dostal fly(žiadny flyhack) a dostal som ban. Išiel som to povedať adminovi, no ten mi ešte predtým dal ban. Fly som mal asi 1-2 min. Robil som si resku(máte to bugnuté, lebo som si spravil 125x125 nešlo to, tak som testol 10x10 a taktiež to nešlo, pričom mám len 1 resku). Mal som rozpísanú správu pre admina, v kt. to vysvetľujem, no v tom BAN.

S pozdravom NoJo.
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
V jedné větě píšeš,že jsi fly neměl,a v druhé píšeš,že jsi Fly měl 1-2 minuty. ( WTF ??? ).
Sledovali jsme tě 2 z AT,zkontrolovali jsme si,jestli jsi měl VIP ( neměl ). Ani jeden z členů AT ti fly příkazem nedal.
Takže kde jsi ten fly vzal ? Bugem asi těžko.
Like
Před 3090 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Tak jedine bugom. Nemám zapotrebu používať hacky. Potom je to nuda.

btw. nenapísal som, že nemám fly a ptm, že mám fly napísal som, že som mal fly ale nie flyhack...tak sa nauč čítať

 
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
  • To, že jsi mal z ničeho nic najednou Fly, je nesmysl
  • Lžeš zde na webu
  • Fly se z ničeho nic nedá
  • Reska ti nešla vytvořit možná proto, že jsi měl cheaty, které ti zvýhodňují hru a jsou nekompatibilní, nebo jsi měl maximální počet Residencí
  • A pokud by jsi dostal Fly jen tak, tak to by byla sakra velká náhoda


Na závěr: 
Dle mého názoru lžeš, protože Fly jen tak nedostaneš, ale rozhodnutí a prověření nechám na Manažera serveru.
A pokud je to pravda co píšeš, což je velice nepravděpodobné, Admin by takto neučinil.
Naposledy upraveno: Před 3090 dny
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Stejně nechápu,proč jsi nenahlásil hned že máš Fly,a jak říkám,pochybuji,že jsi ho získal bugem. Místo toho,aby jsi ten fly nahlásil hned,tak si jak posedlí jdeš ještě dělat resku,a viditelně ukazuješ,že máš Fly. Btw Je zakázáno úmyslně využívat bugů či chyb serveru. Když ses registroval na server,tak jsi s pravidly souhlasil.
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Ako klamem? Preto lebo sa obhajujem. To je klamstvo? Uvedom sa čo píšeš. Keď ste admini mali by ste trocha používať mozog nie? Resku som vytváral aj pred tým ako som mal fly a taktiež to nešlo. A okrem toho tento bug je veľmi častý, takže asi toľko k tomu.

 
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Bug je velmi častý ? Zajímavé,že jsi první co měl "tento bug".
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Znova nečítate. Skúšal som robiť tú resku. Aby som sa rýchlejšie presunul tak som to zatiaľ nepísal. Aspoň viete čo Vám nefunguje.
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
GetRekt napsal:
Bug je velmi častý ? Zajímavé,že jsi první co měl "tento bug".



Tak s tým asi nemáte skúsenosti. Keby ste sa trocha zaujímali o pluginy vedeli by ste to.
Like
0
Před 3090 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Závěrem, Fly si přiznal že si měl (bugem 1-2 minuty), tak i tak jestli to byl bug nebo cheat, podle našich pravidel si buď cheatoval což je ban nebo si nenahlásil bug a zneužíval ho, což je také ban.
Tudíž ti ban zůstává.
V blízké době bude možnost si unban koupit na webu.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 27 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: