Fórum Návrhy na zlepšení moderátor ban

Založeno od jirkac, Před 2667 dny
Před 2667 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
Ahoj vtomto zlepšení bych si přál aby měli mít moderátoři přístup k banu.Vážně prosím aby měli moderátoři přístup k banu.To co vidím na serveru je strašný.Ban můžou jen admini ale admini nejsou aktivní a moderátoři jsou.A jednu věc eště zlepšit bych chtěl aby Anti-Cheat byl lepší.Anti-Cheat   nebanuje lidi který maj hacky či cheaty.Doufám že ste mě pochopili.
Naposledy upraveno: Před 2667 dny
Před 2667 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
dneska jsem vyděl chlápka jménem MiMoSVK který měl speed hack a fly hack a Anti-Cheat ho nebanůl
Like
0
Před 2667 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Pravda, ve všem souhlasím
Jako 1. bych řešil návrh s moderátorama, kdy navrhuju aby měli práva pouze na "nižší" bany (kratší čas, za drobné věci)... ať je zde stále nějaký rozdíl, mezi adminem a moderátorem :)
Pokud to je možno, lepší anticheat by také přišel vhod...
Akorát bych tě opravil, že moderátoři jsou na serveru častěji... (ne že tam nejsou vůbec)
Je to ale jen hra slov :D
Like
0
Před 2667 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Odomňa k tomuto je len toto :
1. Povoliť kick na po dobu 5 - 10 minút
2. Na servery nieje anticheat.
Like
1
Před 2667 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Jó... To chci už dlouho... není nad to když má někdo hacky a já musím 20 minut stát v lobby a kickovat ho pořád dokola dokud ho to nepřestane bavit... další případ jsou ty slavné TPA killy a podobné blbosti. S těmi lidmi prostě nic nezmůžu. Můžu je max kicknout, ale to jim nevadí. :D
Před 2667 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
prahyradek napsal:
Jó... To chci už dlouho... není nad to když má někdo hacky a já musím 20 minut stát v lobby a kickovat ho pořád dokola dokud ho to nepřestane bavit... další případ jsou ty slavné TPA killy a podobné blbosti. S těmi lidmi prostě nic nezmůžu. Můžu je max kicknout, ale to jim nevadí. :D


Môžeš im to dať vyžrať a portnuť ich niekde na 100% smrť a vybavené :D asi to bude proti pravidlám, ale ak to spravíš pár krát tak si prestanú dovolovať ak hráči budú vedieť že ich za to zabiješ ako trest miesto banu 
 
Před 2667 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
_Sasser napsal:
2. Na servery nieje anticheat.


si nemyslim, jednou jsem byl myslim v beaconu nebo někde buglej a kicklo mě to za fly:/
 
Like
1
Před 2667 dny

Témat: 4
Příspěvků: 9
Hráč
1) su za ban pro mody (nebo aspon tempban, na 1 den nebo tak, nez se k tomu dostanou admini)
2) anticheat tu pokud vim neni, za fly obcas kickne i spigot jako takovy. Docela dobry a casto updatovany je AAC ale stoji penize :-)
plus potrebuje se povrtat v nastaveni, defaultni je hodne prisny.
https://www.spigotmc.org/resources/aac-advanced-anti-cheat-hack-kill-aura-blocker.6442/

 
Like
Před 2666 dny

Témat: 2
Příspěvků: 13
Hráč
_Sasser napsal:
Odomňa k tomuto je len toto :
1. Povoliť kick na po dobu 5 - 10 minút
2. Na servery nieje anticheat.



_Sasser akože ja som čo ?
Naposledy upraveno: Před 2666 dny
Like
1
Před 2666 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Melior napsal:
1) su za ban pro mody (nebo aspon tempban, na 1 den nebo tak, nez se k tomu dostanou admini)
2) anticheat tu pokud vim neni, za fly obcas kickne i spigot jako takovy. Docela dobry a casto updatovany je AAC ale stoji penize :-)
plus potrebuje se povrtat v nastaveni, defaultni je hodne prisny.
https://www.spigotmc.org/resources/aac-advanced-anti-cheat-hack-kill-aura-blocker.6442/

 


Až na to, že RealCraft jede na Craftbukkitu :D 
Like
0
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: