Fórum Návrhy na zlepšení /Residence

Založeno od Koblih_, Před 2691 dny
Před 2691 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Dobrý den,
Určite všichni znáte to nekonečné ptaní hráčů na příkazy ohledně residencí, ať se jedná o ,,Jak založit..,, nebo ,,Jak přidat kámoše do,,.
Tohle ,,nekonečné,, odpovidání musí být velice únavné, jelikož tyto otázky jsou většinou směřovány na 1 osobu -> právě jednoho moderátora/administrátora či helpera, který je právě na serveru přítomen.
Můj návrh spočívá v tom, aby se udělala ,,oblast,, kde by se hráč mohl seznámit se vším, co potřebuje vědět o residencích. Toto by se dalo například sdělit pomocí cedulek v dané oblasti. Hráč by se do této oblasti mohl dostat jednoduše přez příkaz /residence (tak jak exituje oblast /priroda).
Dle mého názoru nějak náročné na provedení a zároveň uděláte velkou službu daným tázaným. :)
 
Před 2691 dny

Témat: 0
Příspěvků: 7
Hráč
Každý má příkazy přímo zde na webu,stačí je jen donutit aby nebyli líný a šli se sem podívat...Jen at přemejšlej když už jsou ty deti tak drzí tady :) :D
Like
Před 2691 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Výsledek je ale stejný, ti co se tázají nejsou ochotní psát příkazy, nebo hledat na webu... nejjednodušši tedy je hned a přímo na serveru odkázet dotazovatele na jednoduchy příkaz /residence kde si vše najde...
Určitě bude ochotný udělat něco tak jednoduche... nemusi vypisovat /res help..... a nebo Dokonce chodit na web.. a zase jsme u toho že se ptají na serveru :/
Určitě chápeš co tím chci říst
Like
0
Před 2691 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Problém je v tom,že pokud se někdo ptá na takové věci,jeden z nás mu odpoví (./hres + název resky) ,pokud bude nějaká taková gunkce zavedena,budeme odpovídat ve formě ---> /residence , což už vyjde na stejno :D
Před 2691 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Ano, odpovídat se musí stejně, minimálně, je ale jednodušši napsat: napiš /residence než samotne vysvětlovani, zaroveň pokud by se tato informace, že exituje /residence šířila, stalo by se to součástí, jako např /přiroda... (hrači se neptaji jak se dostanou dal od spawnu..), protože ví že existuje /přiroda.
Kdyby se toto stalo věcí o které automaticky každý hráč ví, nemuseli by se ptát, bo by věděli že jim bude odpovězeno napis /residence. Rovnou by tento přikaz psali a tyto dotazy by mohly úplně vymizet...
Opět se vracím ke zdechlosti -> hrač chce hned vědět jistou věc... nemusi zapinat prohlizeč a jit na web/nebo to hledat v /res help, jenom napíše /residence. O toto usiluji :) (aby dotazy na /res uplně zmizely.
Naposledy upraveno: Před 2691 dny
Like
Před 2690 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
Má pravdu chlapec.

Když něco nevím tak se zeptám, je to minimální, ale odpověd se mi dostane. Hráči na realcraftu jsou ochotní, poradí pomůžou.
Like
Před 2690 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
A nebo by se to talo vyřešit lítajícím textem: Všechny potřebné příkazy najdeš v /help.
Like
0
Před 2690 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Jak již zmiňoval morisrave daní administrátoři/moderátoři či buildeři jsou ochotní odpovídat na otázky. Spíše mi jde o to, když daný tázaný po dlouhém dni jde relaxovat na tento server... následně je zahlcen otázkami. Toto může být velmi únavné, na tož když většina otázek se jedná právě o /res. Tento problém již byl řešen například /help, nebo na webu. Jsme ale zpátky u jádra problému, hráči (ne všichni)  nejsou ochotní hledat zde dané informace... mimo toho, všechny příkazy tam nejsou (vlastní zkušenost :D).

PS: Chápu že všechny informace nemohou být obsaženy v /help...
Naposledy upraveno: Před 2690 dny
Like
0
Před 2690 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Sice to je jedna častější otázka ale právě protože je to v podstatě pořád dokola tak odpověd je velmi rychlá, "./hres název" - "motyčkou pravým a levým prostor" "motyčkou plošně a /res select vert pro maximální výšku a hloubku" nejsou to zase tak dlouhé odpovědi.
Pak je často opakující "jak povolím (něco, někomu, nějak)" ať už se jedná o flow, pvp, move, monster, tp, trusted, destroy, build .. atd...

Neopakuje se to tak často, alespoň co já si pamatuji, mě osobně to vždy zvedlo náladu když jsem mohl poradit a nebylo to jen jako "házet hrách na zeď" nebo "házet perly sviním" když jsem pomohl a viděl jsem nějakou pozitivní odezvu tak to pro mě bylo vždy tak nějak duševně uspokojující (žádný dvojsmysl prosím). 

A osobně bych byl pro aby hráči před vstupem na server při registraci vyplnovali IQ test  ... možná by to mělo větší efekt než cokoliv jiného :D 

S pozdravem,
C.
Like
Před 2690 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Koblih_ To mě chceš připravit o práci? Jako je pravda že dotazů je za den spousta, ale vždy se snažím odpovědět. Horší je, když na serveru je banda malých dětí, co i po odpovědi jak se to dělá, nejsou schopni resku založit. Nebo prostě a jednoduše napíšou otázku, ale odpověď už nečtou a ptají se tak 10x a 10x jim odpovím a ono stále nic. Ano, tomu říkam ztracený čas a dost mě to mrzí. Jsem potom rozčilený, že už někdo ani číst neumí. No ale co. Navíc si myslím že moc nových hráčů na serveru není a dotazů v budoucnu bude jako doteď. Není to špatný nápad, ale co já vím, zvládám všechny dotazy zodpovědět. :) 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 21 dny
jdu na server stepo
Před 30 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 31 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 31 dny
pride nekdo
Před 32 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
uz se tesim na oslavu
Před 34 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
Beru pití a něco na grill
Před 34 dny
UwU
Před 35 dny
jump2 OwO
Před 36 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 36 dny
kk
Před 38 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 38 dny
tady tobi
Před 44 dny
uni :o
Před 51 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: