Fórum Ostatní Resource pack

Založeno od dragon, Před 2686 dny
Před 2686 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
Ahoj chci si stáhnout  nejaky rp ale nevim jaký. Prosím poraďte mi jaky si mám stáhnout.
Děkuji dragon




(sry gramatika)
Like
0
Před 2686 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Ahoj ! 
Najviac resource packov mnohých druhov a kvality nájdeš tu : http://resourcepack.net/
Nájdeš tam texture packy od 16x rozlíšenia až po 512, sú tam Moderné, Kreslené, Realistické, Hororové a mnoho iných.

Texture pack nainštaluješ tým že si na klávesnici nájdeš tlačítko " štart " podržíš ho a k tomu stlačíš písmeno " R " 
otvorí sa ti menšie okienko, napíš tam " Appdata " potom odklikni " roaming "  a ďalej by si mal mať zložku s názvom " .Minecraft " v tej zložke už len nájdi " Resource Packs " //// toto je zložka kam budeš texture packy ukladať aby si ich našiel v hre
taktiež je tá zložka dostupná tým že pôjdeš na menu/nastavenia/"balíčky textúr ( Resource packs ) a len oklikneš nižšie možnosť " Otvoriť zložku z textúrami " alebo "open resource pack folder"


Ak máš už nejaký texture pack stiahnutý, stiahni celú zložku, a neotváraj ju ani nič neextrahuj nikam, jediné čo urobíš je to že celú stiahnutú zložku hodíš do zložky čo som spomenul vyššie.

V prípade dalších otázok sa kľudne opýtaj, rád pomôžem.

S pozdravom _Sassí ^^
Před 2686 dny

Témat: 0
Příspěvků: 7
Hráč
Hele ja pouzivam LokiCraft PureCartoonPack a spokojenej,vzhledove je to takovy vic animovany a hrozne se dobre se stim orientuje v jeskynich a to i po tme :D nekoukal sem teda nejak na ostatni co tam je,ale tenhle me zaujal,mrkni na nej a uvidis,je nekde na ty strance od sassera :)
Like
1
Před 2686 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Kite23 napsal:
Hele ja pouzivam LokiCraft PureCartoonPack a spokojenej,vzhledove je to takovy vic animovany a hrozne se dobre se stim orientuje v jeskynich a to i po tme :D nekoukal sem teda nejak na ostatni co tam je,ale tenhle me zaujal,mrkni na nej a uvidis,je nekde na ty strance od sassera :)



Ja viacej preferujem tiež kreslené texture packy alebo na štýl základného v lepšej kvalite poprípade v hladšom prevedení, taktiež mám jeden vlastný ktorý používam neustále, a pravidelne si ho updatujem :) 
PS. ak máš rád/rada Kreslené texture packy plne doporučujem SPHAX ale nie PureBDCraft ale VanillaBDCraft, ten texture pack vyzerá krásne kreslene a taktiež udržiava základný vzhľad minecraftu čím moc nemení hrateľnosť ani vzhľad blockov na nepoznanie :)

má jednu nevýhodu že je len v 128x a 64x, a tušim je len na 1.10 verziu, môžeš odskúšať ak bude dobrý napíš mi updatujem to ( nelegálne ) na 1.11 :)


 
Naposledy upraveno: Před 2686 dny
Like
Před 2686 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Já zase osobně už od 1.8.9 používám Conquest, 32x verze tuším.
Zaměřený na dřevo a kámen je doceal masivní a voda vypadá skvěle, ale je hrozně tmavý takže používám Jas +23%.
Like
1
Před 2686 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Crutibrk napsal:
Já zase osobně už od 1.8.9 používám Conquest, 32x verze tuším.
Zaměřený na dřevo a kámen je doceal masivní a voda vypadá skvěle, ale je hrozně tmavý takže používám Jas +23%.


Nenapadlo ťa niekedy vypnúť v optifine možnosť "Custom Colors" ? :D
 
Like
1
Před 2685 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
_Sasser napsal:
Crutibrk napsal:
Já zase osobně už od 1.8.9 používám Conquest, 32x verze tuším.
Zaměřený na dřevo a kámen je doceal masivní a voda vypadá skvěle, ale je hrozně tmavý takže používám Jas +23%.


Nenapadlo ťa niekedy vypnúť v optifine možnosť "Custom Colors" ? :D
 


Nemám optifine? :D nechci a nepotřebuju  :D jede mi to dobře i bez něj a na to moje občasný hraní to bohatě stačí ;)
A vůbec, mě se líbí jak je to tmavý, ve tmě není vidět ani prd :D a to je hrozně stylový.
Naposledy upraveno: Před 2685 dny
Like
1
Před 2685 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Optifine nielen zvyšuje fps, ale povoľuje dalšie možnosti texture packu ktoré bez optifinu niesu funkčné, a poviem že minecraft s tým vyzerá o moc lepšie keďže to má rozšírené možnosti grafiky čím môžeš povoliť anti-aliasing / texutre filtering a taktiež "custom sky" ktoré bez optifinu texture pack neukáže, za pokus nič nedáš :)
Like
Před 2685 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Já vím měl jsem optifine na předchozí verzi. Ale teď ho prostě nepotřebuji, hra mi vyhovuje tak jak je.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: