Fórum Návrhy na zlepšení Velká Rada (VR)

Založeno od 1agentK, Před 2703 dny
Před 2702 dny

Témat: 2
Příspěvků: 15
Hráč
U mě pouze v případě, že dostavím město. :D Ale mám zkušenost, že u tebe bydlí hodinu a pak hned utíkají a dělají si resky, tak jako tak .)
Like
Před 2701 dny

Témat: 2
Příspěvků: 13
Hráč
1agentK přiznej se, hcceš jenom nejakou resku kde je to boží a nevíš si rady ! :D
Like
0
Před 2701 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Jestli ti to nedošlo není to o tom že mi v té resce dají povolko atd... To ne. Je to o spolupráci a výměném obchodu

                        -1agentK
Like
0
Před 2700 dny

Témat: 0
Příspěvků: 7
Hráč
Věřím,že myšleny je to celý dobře,mě osobne taky leze krkem kdyz si zalozim resku a do tydne je kolem me XXX dalsich a tam nikdo + maj zakazanej move a musim to obletet,ale uprime,umis si predstavit,že ten navrh projde ? ukaz mi kdo si veme do resky ty deti co tu bezne jen provokujou,ja teda rozhodne ne a jako starsi hrac sem radsi kdyz deti dou kolem me velkym obloukem,sem tam na mape nekomu pomuzu ohledne surovin,vymenej obchod,nejaka ta rada,ale fungovat vedle nich rozhodne nehodlam..hraju s kamosem,cekame ted na tretiho typka co se knam prida a budu fungovat takhle :D s cizima nehraju pokud nejsou VIP a to z toho duvodu ze unich je mnohem vetsi jistota duvery,pac si temer kazdej na to VIp musi nejak vydelat a neni to z kapesneho od rodicu...vzdy sem hral solo,maximalne s kamosema co znam a menit to nebudu :)
Před 2699 dny

Témat: 6
Příspěvků: 34
Admin
Já jsem dělal v každé verzi MC 1.8 , 1.9 a snad bude i v 1.11 vesničku kde jsem měl subzony a do těch šli nováčci . Byl tam zákon že když nehraje bez omluvy déle jak 10 dní všechny věci budou zabaveny a do té subzony se zabedlel někdo jiný a zůstaly mu věci po předchozím majiteli. Docela to fungovalo. A moc mě potěšilo , že zůstali hráči ve vesnici i když měli své resky . Ti pak pomáhali kde mohli bezva spolupráce , ale takových je opravdu málo :-))
Před 2699 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Já jsem byl taky ubytován v tomto městě. Sice v residenci u hráče Bubo, ale byla to součást města. Nápad je to pěkný. Jde ale o to to správně rozložit, mít dobré velení a tento projekt propagovat, aby o něm nováčci věděli. 
Like
Před 2699 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Chirurgu co ty by jsi řekl ? Přidal by ses tebe bych rád nabral 

                       -1agentK
Like
0
Před 2699 dny

Témat: 6
Příspěvků: 34
Admin
1agentK napsal:
Chirurgu co ty by jsi řekl ? Přidal by ses tebe bych rád nabral 

                       -1agentK


Já si chci zase postavit vesničku a doufám že ti nejlepší co se mnou bydleli se zase nastěhují :-)  a mělo by být i přechodné bydliště pro začínající .
Like
1
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: