Fórum Ostatní Default edit, Beta test

Založeno od _Sasser, Před 2699 dny
Před 2699 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Ahoj ! Dávnejšie som sem hodil jeden mierne preeditovaný texture pack, ktorý vychádzal zo základného minecraftu a teraz je tu zase v takmer úplnej verzii a updatovaný na 1.11, ale predtým ako ho použije úplne každý hodím sem plne funkčnú verziu, ale iba alpha verziu, čo znamená ak nájdeš nejakú chybu alebo niečo čo kazí atmosféru hrateľnosti, napíš to sem do tejto sekcie, a ja sa to pokúsim napraviť poprípade zmeniť.
PS na žiadosť môžem urobiť výnimku a pridať/pozmeniť niektoré veci v texture packu, stačí len napísať súkromnú správu na web mne.

- resource pack má mnoho textúr na jednu textúru ktoré sa b hre striedajú náhodne, a je doporučované mnou aby ste použili optifine pre funkčnosť tých dotatkov :)

Stiahneš kliknutím na link, a odkliknutím "DOWNLOAD THIS FILE" iný typ downloadu okrem tohto písaného, a nižšie ako to, nedoporučujem odklikávať ak nemáte adblock.

Resource pack :  http://www.filedropper.com/soft11116xhqv5aplha
Upravené zvuky do minecraftu : http://www.filedropper.com/softsong19_1
( je to skôr zbierka mnohých zvukov z rôznych resource packov a zmiešané tak aby vytvorili v minecrafte skvelú atmosféru :) )

ďakujem všetkým čo aspoň odskúšate, budem veľmi rád ak niekto ocení moju dlhodobú menšiu prácičku 
1 like na post pozitívne hodnotenie 

Ak máš akékoľvek otázky ohľadom downloadu alebo texture packu / resource packu pýtaj sa.


S pozdravom // _Sassí ^^
 
Naposledy upraveno: Před 2699 dny
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
jdu na server stepo
Před 14 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 15 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 15 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
uz se tesim na oslavu
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 19 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 22 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 22 dny
tady tobi
Před 28 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: