Fórum Oznámení vedení Debaty s AT

Založeno od Bobing, Před 2720 dny
Před 2719 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Žiadosti o azyl bolo vyhovené, na hraniciach z Českou republikou sa stavajú vozové hradby
 
Naposledy upraveno: Před 2719 dny
Like
Před 2719 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Kikca85 napsal:
Žiadosti o azyl bolo vyhovené, na hraniciach z Českou republikou sa stavajú vozové hradby
 

 
Ano staví se vozové hradby z vozidla vyráběného v ČR a tím je Škoda Felicia 1,9 D, toto vozidlo předčilo očekávání armády i samotné automobilky a hlavně pak řidičů když se projevilo jako ultimátním prostředkem k zastavení českého bojového vozilda dále jen BV zvaného Pinďour (oficiální název je Pandur). Toto BV nebylo schopno v přečíslení 6:1 překonat jedinou výše zmíněnou Škodu Felicia.
A dle nezávislých odborných posudků a mnohých hádkách se vědci, výzkumníci a dokonce i odborníci shodli na tom že Škoda Felicie 1,9 D je o něco levnější než české BV a ten rozdíl je nepatrnách 9,9milionu korun.

Tak a teď má někdo něco co chce fakt řešit?
Like
Před 2719 dny

Témat: 2
Příspěvků: 13
Hráč
Asi sem nemnel založit žádné téma, prominte mi to AT ! :D
Like
0
Před 2719 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Bobing napsal:
Asi sem nemnel založit žádné téma, prominte mi to AT ! :D


Trošku se to vymklo kontrole no...
Like
1
Před 2718 dny

Témat: 5
Příspěvků: 29
Hráč
prahyradek napsal:
JirkaLPkudna napsal:
DEJTE MY 1,999,999,9999,999 $$$ !!!!    AŤ SI KOUPIM ROHLÍK !!!!!!!!!!!!!!!



*MI (Grammatik Macht Frei)

Kur.. psal jsem to večer xD
Like
0
Před 2712 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
Bobing napsal:
Asi sem nemnel založit žádné téma, prominte mi to AT ! :D

rovnou nedělej žádná témata
Like
0
Před 2640 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
Prečo majiteľ sere na tento  server ? 
Like
0
Před 2639 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
NJOY napsal:
Prečo majiteľ sere na tento  server ? 

Si jen myslíš majitel již několik krát psal že boužel nemá momentalně moc času... A až ho bude mít (doufám že ho bude mít) rázem snad uvidíš změny
Like
Před 2639 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Tak já se k tomu už vyjádřím,protože neustále kecy mě už celkem serou... Majitel serveru je pracující člověk,to že 90% z vás příjde po 5 hodinách válení si prdele v lavici ve škole domů a může sedět do večera u MineCraftu nebo podobných slátanin je věc ,kterou my pracující už prostě dělat každý den nemůžeme,navíc má FreeWall teď na práci dalších x y věcí,které jsou důležitější než banda puberťáků (mírně řečeno) co chtějí shop na virtuální hře.

MurphyJet
Před 2639 dny

Témat: 2
Příspěvků: 10
Hráč
MurphyJet napsal:
Tak já se k tomu už vyjádřím,protože neustále kecy mě už celkem serou... Majitel serveru je pracující člověk,to že 90% z vás příjde po 5 hodinách válení si prdele v lavici ve škole domů a může sedět do večera u MineCraftu nebo podobných slátanin je věc ,kterou my pracující už prostě dělat každý den nemůžeme,navíc má FreeWall teď na práci dalších x y věcí,které jsou důležitější než banda puberťáků (mírně řečeno) co chtějí shop na virtuální hře.

MurphyJet


Tím Murphy chceš říct, že Minecraft je pro tebe jen hloupá hra, kterou hrají malý děcka? Převážná většina hráčů, ví, že FreeWall nemá čas. Chápou to lidi, kteří mají mozek. A ti s prominutim, vypatlanci, co tady píšou pičoviny. Škoda slov. 
Proto nechápu, proč se Murphy tak rozčiluješ a nenecháš FreeWalla, aby hájil svou čest sám. Přecejen je to jeho server a taky by bylo lepší, kdyby se k tomu vyjádřil on, osobně. Podle mě. Třeba to je naprostá hovadina. 
Ale ty jako Admin tohodle serveru, by jsi mohl mít(což vím, že určitě máš) rozum a jen se vyjádřit k tomu, že tahle, opět s prominutím, debilní debata je úplně k prdu. A že když někdo něco potřebuje, může se sám osobně zeptat Admina. A oni vždy rádi odpoví. Jak už mi bylo několikrát řečeno. 
Takže podle mě, bych to brala v klidu. Jelikož tyhle ,,debaty" lidi dělaj, protože se nudí. 
Můj názor.

S úctou Annisek
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: