Fórum Žádost o UNBAN Ban kvuli Dexi93CzLol

Založeno od ZirconCraftHD, Před 2790 dny
Téma je zamknuto
Před 2790 dny

Témat: 9
Příspěvků: 31
Hráč
Ahoj dostal jsem ban kvuli deximu za to že furt řikal že litam v pvp.
1.Já jsem lital nad PvP arenou
2.Dexi93 si jen vymišlel kvuli tomu že jsem mu nadaval protože furt lže
Byl u toho moderator a a ja vůbec nelítal
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Dobrý večer,

Nejsem sice člen A-teamu a nechci nikomu křivdit ale kdyby si byl v horní části Arény šlo by to vidět. 
Pokuď se mýlím prosím o opravení

s Pozdravem

/Dark-Gunner
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Takže jsi hořel po zásahu šípem z luku který má způsobit uhoření cíle když jsi poletoval nahoře nad bariérou ... rozumím tomu tak dobře?
V tom případě mi řekni jak je to možné? Když jsi nahoře tak stále jsi v pvp aréně a nemáš lítat  ... dobře lítáš nahoře a nezůčastňuješ se boje ... máš na sobě full enchant dia armor v ruce meč a v noze šíp od něhož hoříš ... to prostě nedává smysl. 
https://www.realcraft.cz/obrazky/1268-hacker 

A navíc od pohledu lze poznat že nejsi nahoře nad bariérou ale pod ní ....
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Před 2790 dny

Témat: 9
Příspěvků: 31
Hráč
Ano lítal jsem ale jen kvůli toho že lže řekl jsem mu že se luk nesmi an řekl ok že si ho brat nebude a taky řikal žadne golden apply ktere ma v inv. ubíra mi tim lukem na 1ránu 3srdička a to s nim furt spamuje ještě řekl že věci vrací jednou už mi je vzal vzlitl jsem kvuli toho že sem malem chcipl protože je lhář.
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj, 

Porušil si tím pravidla, předpokládám že potrestán bude on a ty taky. Pravidla sou stanovena a vyjímku by mohl pak dostat každý. A že si lítal znamená že máš "podpurné prográmky" takže si se teď vlastně přiznal.

+ Lhaní

přeji hezký zbytek večera.

/Dark-Gunner
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
PROSÍM LOCK
Prošel jsem  záznam chatu vás obou, tobě trest zůstane protože jsi využil fly v areně a tím jsi porušil pravidla serveru resp. pravidla pvp arény.
dexi dostal také trest za porušení dohodnutých pravidel souboje s hráčem, za mě platí že když napíšu "dobře neberu si luk"  znamená že si neberu luk a tím pádem porušení této dohody je pro mě jako porušení pravidel. 
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Před 2790 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Kedže dnes som mal v PVP aréne súboj s dexi93czLOL ja vyjadrím sa k tomu aj ja... Z jednej strany sa staviam na stranu Zircona pretože do nášho súboja s dexim sa vôbec nezapájal len sledoval hru. Ten šíp v nohe mohol mať preto lebo sledoval hru v spodnej časti arény a počas prestrelky mohol niekto z nás Zircona trafiť. No na druhú stranu fly je v aréne zakázané a toto pravidlo porušil... Podľa mňa dostal primeraný trest nie dlhý ale taký, aby vedel že si na to nabudúce dá pozor.  
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 11 dny
jdu na server stepo
Před 20 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 21 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 21 dny
pride nekdo
Před 22 dny
Já taky přijdu
Před 24 dny
uz se tesim na oslavu
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 24 dny
Beru pití a něco na grill
Před 24 dny
UwU
Před 25 dny
jump2 OwO
Před 26 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 26 dny
kk
Před 28 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 28 dny
tady tobi
Před 34 dny
uni :o
Před 41 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: