Fórum Žádost o UNBAN Neopravněný ban !

Založeno od JirkaLPkudna, Před 2815 dny
Před 2815 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Buď způsob který psal RiKo, pomocí programu. A nebo si řekni rodičům, popř. Ty sám aby ti provozovatel tvého připojení zařídil novou IP adresu. Každopádně je za to tuším nějaký poplatek. 
Like
1
Před 2815 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
jako nechápu proč tady pořád řešíte IP já mám svojí ip, mám jednu, mám jeden komp a jsem tu sám, nemám žádný potíže, ani nemám potřebu měnit ip nemám ani žádný ban ip prostě normálně hraju, nedělám blbosti a jde to...proberte se neřeště to hrajte a pohoda

to že má pár lidí stejnou ip je docela jasný.- víc uctů ? vždyt je to povolený? jestli má někdo ban tak je to pitomec a je dobře že už tu nebude hrát

pořád tu hraje plno pitomců

proberte se... bud se na to hraní vykašlete nebo hrajte normálně a tudíž bez potíží...

já jsem vysmátej .. cha cha cha
Před 2815 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
morisrave napsal:
jako nechápu proč tady pořád řešíte IP já mám svojí ip, mám jednu, mám jeden komp a jsem tu sám, nemám žádný potíže, ani nemám potřebu měnit ip nemám ani žádný ban ip prostě normálně hraju, nedělám blbosti a jde to...proberte se neřeště to hrajte a pohoda

to že má pár lidí stejnou ip je docela jasný.- víc uctů ? vždyt je to povolený? jestli má někdo ban tak je to pitomec a je dobře že už tu nebude hrát

pořád tu hraje plno pitomců

proberte se... bud se na to hraní vykašlete nebo hrajte normálně a tudíž bez potíží...

já jsem vysmátej .. cha cha cha


Očividně jsi nečetl vše co tu zaznělo. Není jeho chyba jakou má IP. Poskytovatel jeho připojení, může dát stejnou IP třeba sousedoj. A pokud ten soused má děti, kteří hrají také MC a dostanou někde ban. Tak Ty se už tam nepřipojíš.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 27 dny
jdu na server stepo
Před 36 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 38 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 38 dny
pride nekdo
Před 39 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 41 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 43 dny
kk
Před 44 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 44 dny
tady tobi
Před 50 dny
uni :o
Před 58 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: