Fórum Návrhy na zlepšení Návrh na menšiu úpravu

Založeno od _Sasser, Před 2808 dny
Před 2808 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Keďže ma nenapadlo ako to nazvať nazval som to tak ako to je...
Vidím že tu už nebolo pomerne veľa návrhov, a zapadá to prachom tak som teda pár nápadov dostal, a určite sa vám aspoň niečo z toho bude páčiť.

Takže aby som začal, hrával som pomerne dlho na SAMP Servery zvanom " WTLS " a len tak náhodov ma napadlo že by vzhľad aj funkcie tohto webu, by mohli byť podobnejšie viac k webu "WTLS" serveru.

- Miesto bieleho pozadia na webe nejaké random obrázky alebo momenty z Minecraftu
- Kredity z webu na nakupovanie itemov, VIP etc. by mohli byť možné kúpiť za herné peniaze od iných hráčov cca 1czk = 500GM 
(GM = Game Money)
- Na web by sa pridali prípadné testíky ktoré by sa opakovali 1x za mesiac poprípade každý týždeň, z pomerne náročnými otázkami
ohľadom minecraftu s možnosťami A,B,C,D. čiže, 1 správna odpoveď = +1bod, nesprávna -2body aby to bolo zložitejšie.
 Tým pádom hráč ktorý za celý týždeň získa najviac bodov, bez možnosti prekonania, získa hernú odmenu dia, vzácny enchant, poprípade 1-5 free kredity na web, a podľa umiestnenia by sa delili odmeny.
- taktiež by som na webe privítal tzv "ruletu" ktorá by serveru mohla vyniesť aj nejaký ten výdelok, keďže sú hráči čo radi riskujú.
Popíšem : čísla 0-100, každý hráč si môže 1 číslo (alebo viac) označiť, ale bude ho to stáť 1-5 kreditu. Keď sa všetky políčka označia, alebo skončí čas na výber políčok, potom sa postupne bude vyraďovať náhodné čísla, hráč z najväčším šťastím, má samozrejme šancu vyhrať 50% všetkého kreditu vsadeného na čísla ostatnými hráčmi, čiže 100 políčok = 50 kreditov na web, zvyšné ostane serveru na použitie pri eventoch ktoré spomeniem nižšie.
- Server by mohol mať niečo ako "časovú os" kde by sa pridávali denné informácie o úpravách, poprípade súťažiach na hernom servery, ktoré by sa uskutočňovali v danom čase.
- Súťaže by sa mohli uskutočňovať raz za týždeň poprípade 2x za deň, v podobe "eventov" na ktoré by hráči pristupovali spôsobom - niečo pre niečo, čiže, zaplatí si za to s ostatnými, čo sa dá dokopy a víťaz to získá, poprípade sa to rozdelí medzi 3 čo prežijú.

Tým je toto odomňa všetko, nápady mám všetky z toho spomínaného SAMP Serveru, nemyslím že by sme boli nejak opakovali, ale je to pomerne dobrý nápad na vylepšenie serveru, predsa len to je jeden z najhranejších serverov čo poznám, a nebolo by zlé niečo z toho okopírovať ;)

Týmto by som to ukončil, prajem príjemný deň a ďakujem za čas ktorý ste venovali čítaniu tohto kratšieho návrhu.

 
Naposledy upraveno: Před 2808 dny
Před 2808 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Menší úprava :D
Like
Před 2808 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
_Sasser Musím s tebou souhlasit. Chtělo by to něčím oživit... 

A taky by to chtělo opravit Claimování pozemků na Creative. Jako Dia VIP si můžu přivlastnit jen 4 pozemky, ale na spawnu je mi slibováno pozemků 16. :(
Like
0
Před 2808 dny

Témat: 1
Příspěvků: 21
Hráč
taktisto aj ja si myslim ze by sa na server zišlo pár nových vecí čo by hru trocha oživili, a dali nam další dovod pokracovat v hrani :) 
Like
0
Před 2806 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
odemě souhlas :) :D
Like
0
Před 2806 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Dobrý večer,

Plně s tebou a s vámi souhlasím.

S pozdravem Dark-Gunner.
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: