Fórum Návrhy na zlepšení Úprava vyvažování na BedWars

Založeno od kocicak, Před 2821 dny
Před 2821 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
1)Hra 4/5/6 hráčů:
Podle mě by bylo lepší kdyby to vyvažovalo na 2 v 2/2 v 3/ 3v3

2)Ostatní
Vyvažování by to moc nepřehazovalo a jen by to přehodilo hráče kteří změnil / změnily tým naposled

kocicak
Like
0
Před 2821 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Ano ano ano ano ano ano ano presneee. S jindrou222 sme chceli byť v jednom tíme a furt nás to prehadzovalo tak ma aj prešla chuť na BW.
Like
0
Před 2821 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Mám lepší nápad... Zrušiť celé to vyvažovanie, pretože či sám proti 4 alebo každý sám, stále je to lepšie ako keď ťa to strčí k niekomu kto ti bude len na záťaž alebo ti kazí celú výhru.
Před 2821 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Hurá niekto tu aspoň rozmýšla :) Super Sassík :)
Like
Před 2821 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Pak by bylo řešení že by byl nějaký friendly skupinky kde by jeden hráč požádal o team toho dalšího hráče ten by musel příjmout s tím že max kapacita jedné skupinky by byla jen pár členů. 
No pokud by hráč neměl skupinku tak by existoval současný systém řezení. A pak těžko říct jak by se rozhodovalo o barvě teamu, že by oba hráči museli zvolit stejnou barvu nebo by jeden z nih byl ten kdo by vybral barvu, popř jak zabránit aby někdo mimo tu danou grupu přistoupil k té jedné barvě. 
Napadá mě jedině to že by byla kpacita u barev. Existovalo by více map a bylo by to 2teamy/ 3teamy/ normal game.
pro možnost 1 a 2 by právě existoval ten friendly systém kde by se do světa mohlo projít pouze když jsou založeny teamy popř. by se do teamu muselo přistoupit před spuštěním hry jinak by pro jednotlivce nešlo do této hry připojit. vůdce skupinky by byl ten kdo přijme první žádost a ten by rozhodl o barvě teamu. Množství lidí v teamu by záviselo na množství lidí připojených do lobby daného režimu hry.
Snad jsou ty myšlenky nějak použitelné.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
Beru pití a něco na grill
Před 28 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 30 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: