Fórum Návrhy na zlepšení Denní Odměny

Založeno od kocicak, Před 2825 dny
Před 2825 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Tak mě napadlo, že by bylo super, kdyby i na RealCraftu byly denní odměny:) Většina z vás asi ví, co tím myslím, ale pro ty, co ne, tak:
Na Lobby by byl Villager, a po kliknutí na něj by hráč dostal podle toho, kolikátou Denní Odměnu (Kdyby si jí nějaký den nevyzved, dostal by zas odměnu za 1.den) např: 1.Den 5 money a 0 úlomků klíče, 2.Den 10 money a 0 úlomků klíče, 3. Den 15 money a 1 úlomek klíče, až třeba do 7. Dne, kde by se to zastavilo a hráč by pořád dostával za 7. Den např. 35 money a 5 úlomků klíče.

A ještě mě napadl Bunus za 100.Den, kdyby to některý hráč vydržel v kuse vybírat odměny např. 100 money a 10 klíčů

Nebo by to taky šlo Pomocí podobných klíčů podobných jako https://www.realcraft.cz/forum/topic/346-vote-klice-a-vote-truhly (klíče 1. den, 2. Den., atd.)

kocicak
Naposledy upraveno: Před 2825 dny
Like
Před 2824 dny

Témat: 3
Příspěvků: 7
Hráč
dobrej napad
Like
0
Před 2824 dny

Témat: 15
Příspěvků: 64
Hráč
Nápad dobrý jsem pro a i by se mohlo zařadit mezi ty odměny třeba na survival dia nebo tek nějak.
Like
0
Před 2824 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Ještě mě napadlo, že by bylo lepší, kdyby VIP měly vyšší odměny, prodalo by se tam víc VIP.
Like
0
Před 2824 dny

Témat: 15
Příspěvků: 64
Hráč
Ano a nebo že bys dostal za 1000.den VIP dia,gold nebo iron třeba na 5dní.
Like
0
Před 2824 dny

Témat: 5
Příspěvků: 19
Hráč
Zdravím,

dle mě nejsou třeba žádné každodenní odměny když tu máš úrok a také si můžeš každé dvě hodiny zahlasovat na webu.

S pozdravem,
Jindra.
Před 2824 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Keďže sem zatiaľ neodpísal nikto z A-Týmu, tak vám na to odpoviem ja.

Tento návrh tu už raz bol a taktiež sa zamietol. Pravdepodobne sa zamietne aj tento, pretože na diamanty, XP fľaše a iron tu máme hlasovanie. Ak by sa pridali tie denné bonusy, mne by to nevadilo osobne ale niektoré odmeny sú až moc OP pre večšinu hráčov pretože keby mali odmeny ako DIA VIP, alebo niečo také, tak potom by server krachoval. 

Takže konečný názor za mňa je : NIE, nieje to najlepší nápad. 

Prečo ? :  Iron, Dia kľúče a ostatné veci sa dajú bez problémov získať, len netreba byť lenivý alebo poprípade pekne poprosiť mňa a vždy na survivali niekomu niečo dám ak si to zaslúži.

 
Naposledy upraveno: Před 2824 dny
Like
Před 2823 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
nizlerTV napsal:
Ano a nebo že bys dostal za 1000.den VIP dia,gold nebo iron třeba na 5dní.

Tísící den?..... to bys dostal až za tři roky kámo
Like
Před 2822 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Za mně je to Napad na ehm ... 
Pokud vím tak se na serveru každou hod.-pul hod. (nwm)  dostává urok :)
A třeba ja mam urok jen cca 200,- nwm co vy ale podle me když se budeš snazit a vydelavat  money tak mas vetší uroky ...
A přesně co udelas za mesic 2,3 s 3000+ RELLY ?! 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PODLE ME STAČÍ BOHATĚ TEN UROK  :) ;) ;D
Like
0
Před 2822 dny

Témat: 0
Příspěvků: 37
Hráč
Já si myslím, že tady není co řešit.. "Třeba zvednout zadeček a trošku si zamakat."

Úroky jsou větší, když do banky ukládáš, that's logic. Jeden moudrý muž řekl pár moudrých slov, ze kterých se i "bohatne" o mnohem lépe. ;) 

Nom a co se týče odměn za hlasování. Myslím si, že to lze docela snadno získat ;). Nechala bych to tak, jak to je teď. :o) GD, D.
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 15 dny
jdu na server stepo
Před 24 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
uz se tesim na oslavu
Před 28 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
Beru pití a něco na grill
Před 28 dny
UwU
Před 29 dny
jump2 OwO
Před 30 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 32 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 32 dny
tady tobi
Před 38 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: