Fórum Návrhy na zlepšení creative úpravy

Založeno od MaRtInOs07, Před 2826 dny
Před 2826 dny

Témat: 3
Příspěvků: 7
Hráč
nebylo by špatné některý den na creative mazat nepotřebné budovi např parcely plně vody lavy a nebo věci ktere lagují po případě zhazují server(hora tnt,hromada armorstandů a nebo end vajíčka) na pár takovích věci už sem při probiháni mapy narazil hlavní důvod je ten že creative každý den padá



doufám že se vám můj nápad líbí
MaRtInOs07
Před 2825 dny

Témat: 5
Příspěvků: 29
Hráč
Máš pravdu ale zase by to bylo moc zložite 
Like
Před 2825 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Především by to chtělo zařídit něco jako teleport na okraj zastavěné plochy. Jediná možnost jak se tam dostat je,  že si "claimnete" pozemek. Což nemusí být vždy ideální. Protože třeba já, jako VIP bych chtěl 4x4 pozemky vedle sebe,  abych měl velkou čtvercovou plochu. Pokud si ale první pozemek automaticky "claimnu"  nemusí se mi to už  podařit. Vedle mě totiž už může být pozemek "claimnutý". Takže já bych uvítal nějaký takovýto typ teleportu. 
Like
Před 2825 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
bolo by to fajn keby to robili viac menej tí čo majú silnejšie zostavy pretože já osobne sa k tomu priblížiť nemôžem, pretože mám z pekných 80fps 0-3fps čo sa na to iba pozriem, taktiež admini by mali mať tú možnosť vymazávať parcely pretože včera wade sa o to pokúšal ale nemal na to práva, čím nemohol parcelu zmazať.
Před 2825 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Hej no... ako admin nemám práva ničiť v creativku inému parcelu okay.. a bolo to tnt pole.
Like
0
Před 2825 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Mě to taky dost hapruje... Sem tam mám 300 a nekdy to jede jen tak tak na 30... Takže takovéto ulehčení Creativu bych bral. Když se vyřeší jeste ta teleportace,  tak to bude dokonalé. 
Like
Před 2824 dny

Témat: 3
Příspěvků: 7
Hráč
tet sem se jeste nad tymhle zamyslel a napadlo me ze by ti kteri si chcou zachovat svoje vytvory tak by si je zkopirovali a resetnul by se celý creative






MaRtInOs07
Naposledy upraveno: Před 2824 dny
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 15 dny
jdu na server stepo
Před 24 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
uz se tesim na oslavu
Před 28 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
Beru pití a něco na grill
Před 28 dny
UwU
Před 29 dny
jump2 OwO
Před 30 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 32 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 32 dny
tady tobi
Před 38 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: