Fórum Žádost o UNBAN Lavoový kopeček

Založeno od Mara393, Před 3106 dny
Téma je zamknuto
Před 3106 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Mara393

Myslím si že ban nepatří mně ale pouze piskotovi, který tento kopeček postavil..
Já za to nemohu....byl jsem pouze pobliž, neboť pokud  jste si nevšimli, naproti mám svůj hrad (a toho kopce se nedalo nevšimnout, tak jsem se šel podívat...)

Žádám tedy o unban...ja jsem lagovani sv. nezpůsoboval, a myslím že je nesmyslné dát ban pouze kolemjdoucímu.


Př. Někdo vykrade banku (piskot999), zatknou lupiče a zároveň i někoho kdo to pouze viděl (Mara393)...pěkný nesmysl..

A navíc, v pravidlech nic o lagování napsáno není a po upozornění jsem ještě projistotu odešel, a to že piskot v tom pokračoval, s tím jsem moc dělat nemohl.
Naposledy upraveno: Před 3106 dny
Like
Před 3106 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Na to sa vyser, že Vysy má cheatnutý attack sa vie už mesiac a aj tak to majú v piči. Nájdi lepší server o ktorý je starané.
Like
0
Před 3106 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Sabnok, a to žádáš o post moderátora, když takto mluvíš o serveru? Myslím, že je to trochu ubohé ..
Like
0
Před 3106 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Hmm.... Docela smutné, AT by měl mít větší odhodlání řešit opravdové problémy lidí na sv.
Ne je odmítat a ignorovat...
Naposledy upraveno: Před 3106 dny
Like
0
Před 3106 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
První věc, admin není žádný v tuto chvíli. Jsou pouze dva Manažeři a  několik Moderátorů. Načež modové nemají pravomoce k banánum.
Durhá věc, sice všichni víme že Vysy má KillAuru ale zatím to nikdo neřešil protože já osobně nechodím na PvP a adminům to  nikdo nenahlásil takže to zase si ujasněte ... nejdřív to nahlašte popř natočte nejlépe několikrát na video a to uploadněte někam a následně to nahlaste adminům at se na to podívaj. 
Třetí věc, žádost o unban byla podána před 6h co čekáte že lidi nemaj jiný věci na práci než co 5minut kontrolovat web? Budte trošku rozumní a krapet tolerantní, ono totiž když člověk vidí jak tady (bez urážky) děti rozkazují dospělím obecně starším lidem až je z toho jednomu nablití.

To by bylo prozatím asi vše, ohledně toho lagování serveru jsem zatím že horší než lávový kopeček je to že každý druhý smrad má minimapu, xray, a všemožný i nemožný cheaty "pomůcky" což taky docela nehezky zatěžuje server. Ale o tom já nerozhoduji naštěstí takže tohle si musíte ujasnit s adminem popř s majitelem.
Před 3105 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
V tom čekání máš pravdu, ale přece mám jen ban na 3dny a pokud si toho všimnou až 4dne.... tu sekci můžou smazat. Přece jen na tom foru těch příspěvků moc není....

Bokem...taky jsi použil výraz admin :D
Like
0
Před 3105 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Žádost o UNBAN se zamítá.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 27 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: