Fórum Nábor členů AT Přihláška: danones123 - PŘIJAT

Založeno od danones123, Před 2820 dny
Téma je zamknuto
Před 2820 dny

Témat: 2
Příspěvků: 9
Hráč
Ahoj, zdravím AT i obyčejné hráče.
Osobní informace:
Jmenuji se Daniel, většina lidí mi říká zkráceně Dan. V září mi bude 19 let. Jsem klidný, vyrovnaný člověk, co nemá potřebu obtěžovat ani nijak zatěžovat život jiným lidem. Pokud jde o radění v MC, jakmile se objeví dotaz, jsem ochoten poradit, pokud tak neučiní někdo jiný dříve. V realitě nejradši chodím ven s kamarády ze základky, popřípadě hraju PC hry jako LoL, Minecraft, Hearthstone, Metin2 a další. Hrozně nerad poslouchám lži, sám nikomu nelžu, nemyslim si, že to je něco dobrého. Při hraní MC vždy poslouchám nějakou hudbu, dodává mi to kreativitu a nové návrhy na stavění. Ve volném čase kromě přátel a hraní také dost aktivně sportuju, baví mě to a naplňuje mě to. Patří do toho kolo, plavání a hlavně posilovna.
Minecraft historie:
Minecraft hraju přerušovaně asi od 9 let kdy jsem dostal první počítač. V té době to byl převážně Singleplayer. Později jsem přičichnul k prvnímu serveru a komunita mě uchvátila natolik, že jsem se serveru několik let věnoval v podobě hraní. S AT bohužel zkušenosti nemám, ale rád se učím nové věci, rád poznávám nové lidi, takže si myslim, že to pro mě nebude takový problém. Jsem typ hráče, co se rád rozdělí s kýmkoliv o cokoliv. Nemám potřebu někomu ničit jeho stavby a věci. Mám k cizím věcem respekt. Rád se seznamuji na serveru s komunitou, baví mě poznávat pravé já ostatních lidí, kteří se mi zdají být v pohodě. 
Proč právě já bych měl být členem AT:
Dlouho jsem rozmýšlel, co bych sem vlastně napsal. Je to trochu složitá otázka. Každopádně tomuto serveru mohu nabídnout pomoc s čímkoliv, co se ode mně bude očekávat. Nedělá mi problém usměrnit nějakou hádku v chatu, nějaký rozpor mezi hráči. Budu jedině rád, když bude mít komunita poklidné hraní bez jakýchkoliv rušivých hráčů. Jinými slovy, mohu Vám  nabídnout poklidného Moderátora, co se nebojí řešit problémy a udržovat komunitu RC v tom správném směru.

Moc děkuji za přečtení mého blábolu, snad Vás to nenudilo :) 
Před 2820 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Neni třeba nic vypisovat za mne ANO
Like
Před 2820 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Splňuješ všechny podmínky za mě ANO
Naposledy upraveno: Před 2820 dny
Like
Před 2820 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Věk
+ Vzhled přihlášky
+ Odehraný čas
+ Gramatika
+ Trest log


- Aktivita během měsíce
- Neradíš


Ano
Like
Před 2820 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč

JOU
Like
Před 2819 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
všechno bylo vypsáno... za mě ANO

Ale opři se do toho radění 
Like
Před 2819 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ano 
Like
Před 2819 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Páni ten danones123 to tak pěkne napsal, že si myslím že je to tá nejlepší přihláška !!!
Tedy pardon ja sem nechtela tu vypisovat ael napsal to tak bombasticky že sem musela !! :D
Like
Před 2819 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Prosímťa nepíš do inej prihlášky!!!!!!!
Like
Před 2819 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
sorry že sem píšem, ale just ignore her... poprípade vás len trollí a chce len naštvať preto robí to čo robí...
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
jdu na server stepo
Před 16 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 17 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 17 dny
pride nekdo
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 20 dny
uz se tesim na oslavu
Před 20 dny
Já taky přijdu
Před 20 dny
Beru pití a něco na grill
Před 20 dny
UwU
Před 21 dny
jump2 OwO
Před 22 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 22 dny
kk
Před 24 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 24 dny
tady tobi
Před 30 dny
uni :o
Před 37 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: