Fórum Návrhy na zlepšení [Návody pro nováčky] mé řešení

Založeno od DarkGunner, Před 2829 dny
Před 2829 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj, spoluhráči a spoluhráčky

Jelikož tu je celkem velký problém s nováčky kteří neumí používat základní příkazy na residence apod. 

Já bych udělal novou a pořádně udělanou (ne nic odfláklého) knížku která se přidá do kitu který hráč dostane když se registruje a připojí.
 
kdo neví co je kit ať se neptá nemám sílu dnes nic vysvětlovat.
Bylo by tam pár slov od Manažerů a tyto kraviny a byl by tam odkaz na Web [Nápověda].

Není to nic těžkého max. 5 minut .

Přeji hezký zbytek večera.

.Dark-Gunner
Před 2829 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Kdyby byl někdo z Manažerů líný to uskutečnit knížku jsem udělal stačí aby jeden manažer giwnul tento comand: 


/give @p written_book 1 0 {pages:["[\"\",{\"text\":\"Ahoj,\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"aqua\"},{\"text\":\"\n\",\"color\":\"reset\"},{\"text\":\"v\\u0159ele t\\u011b vítáme na na\\u0161em serveru jménem \",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\"RealCraft.cz\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"aqua\"},{\"text\":\".\n\nJsme rádi \\u017ee si mezi nás p\\u0159i\\u0161el\na doufáme \\u017ee se ti tu bude líbit p\\u0159eje: \",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\"\n\",\"color\":\"reset\"},{\"text\":\"Maniak\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"dark_red\"},{\"text\":\" a\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\" Freewall\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"dark_red\"},{\"text\":\"\n\",\"color\":\"reset\"},{\"text\":\"mana\\u017ee\\u0159i realcraftu\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\"\n\",\"color\":\"reset\"},{\"text\":\"[Nápov\\u011bda]\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"dark_green\",\"clickEvent\":{\"action\":\"open_url\",\"value\":\"https://www.realcraft.cz/napoveda/\"}}]","[\"\",{\"text\":\"Dop\\u0159ejeme ti místo pro tvé stavby. \nPostaráme se aby t\\u011b\nnikdo neobt\\u011b\\u017eoval.\nVe\\u0161keré problémy mu\\u017ee\\u0161 nahlásit \",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\"[Administrátorum]\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"dark_green\",\"clickEvent\":{\"action\":\"open_url\",\"value\":\"https://www.realcraft.cz/administratori/\"}},{\"text\":\"\n\",\"color\":\"reset\"},{\"text\":\"Poku\\u010f se bude\\u0161 vzorn\\u011b chovat zapadne\\u0161 mezi nás opravdu rychle.\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"gold\"},{\"text\":\"\n\n\",\"color\":\"reset\",\"bold\":true,\"italic\":true},{\"text\":\"Hodn\\u011b \\u0161t\\u011bstí\",\"bold\":true,\"italic\":true,\"color\":\"aqua\"}]"],title:"[Začátečník] Kniha",author:Realcraft}

Hezký zbytek dne 

.Dark-Gunner
Před 2829 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Doplní výhody této unikátní knížky,

1. Je zdarma
2. je barevná
3. je dělána s láskou k českému a německému národu
4. je i pro nejlínější lidi 

přeji hezký(nový( den

.Dark-Gunner 
Před 2815 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Zdravím,

nebudu kvuli jedné kravině zakládat nové vlákno

Také by byla dobrá možnost přidat plugin
Lobby compas

je to plugin že si nastavíte nějaký item a do něj dáte itemy
a každý item bude obsahovat nějaký warp
/spawn
/vykupna
/banka

stačí na ten item kliknout a portne se přímo na warp
a také odkaz na web stačí kliknout a hodí vás to hned na web

Video: [klikni]

s pozdravem Dark-Gunner
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
A to nemáme? :D :D :D Lebo potom ak nemáme tak mám asi sklerózu pamäte :D Na lobby máš kompas vďaka ktorému sa môžeš warpnuť na survival, creativko,hide n seek, blockparty, bedwars, a ragemode :D 
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Wade myslím tím na survival,

k čemu ti je na lobby, warp vykupna atd. :P
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Aha, tak pardon zle som to pochopil. Inak fakt neviem ale niejak mi to príde čudné že budeš mať v survivali kompas. Lepšie by bolo keby si ten kompas mohol príkazovo vypnút.
Před 2815 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
vče v pohodě jen by se ten kompas/jiný item nechoval jako pravý kompas, nešel by prodat atd. jen vyhodit
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Ano napr. dalo by sa to nahodiť to Ender Chestky a tak by si to mal aby zbytočne ti nezavadzalo v inventári.
Like
0
Před 2815 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
nebo se ti to  při lognutí spawnulo v pravém rohu a kdybys neměl místo nedostal bys to.
Like
matyman007
Celkem je online 1 uživatelů webu.
matyman007
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: