Fórum Nábor členů AT Přihláška: jindra222 - PŘIJAT

Založeno od jindra222, Před 2829 dny
Téma je zamknuto
Před 2829 dny

Témat: 5
Příspěvků: 19
Hráč
Zdravím,

tímto tématem by jsem chtěl podat přihlášku na post moderátora, doufám že nebudu nikoho nudit.. :-)

Informace o mě:

Jmenuji se Jindra a je mi 14 let, vím že je hranice stanovena na 15 ale bylo mi zbytečné něco tajit a lhát (nemám to zapotřebí) takže říkám rovnou pravdu jelikož vím že můj "vyhulený hlas" dělá svoje. Ve svém volném čase se zajímám hlavně o PC hry a také herní servery, hraji hlavně Counter-Strike Global Offensive a Minecraft. Ve hře CS:GO se teď zajímám hlavně o skill dosáhnul jsem ranku Legendary Eagle ale plánuji se dostat časem výše když na to bude čas. Ve hře Minecraft mě zajímá hlavně building a technická stránka serverů, mimo jiné se zajímám o TeamSpeak servery. Mám týmového ducha a také rád vymýšlím nové věci občas i chodím ven s kamarády ale to spíše podle nálady, upřednosťuji spíše "sólo" procházky.

Nahraný čas na serveru:

Na serveru mám nahraných jen 40.8+- hodin ale tato proměnná se bude velmi rychle zvětšovat.

Minecraft historie:

Minecraft hraji už pár let a hodně mě bavilo hrát na serverech jako je Hyp*xel nebo Mine*lex. Ale také jsem hrál na survival serverech hlavně s Menledem, byly jsme Admini skoro na všech serverech společně. 

Zkušeností s administrací serveru:

Zkušenosti s Administrátorováním mám vcelku velké a za tu dobu jsem zjistil že se nemusí za každou blbost co hráč napíše nebo mu ujede nějaké slovíčko hned banovat ale být klidný, upozornit hráče popřípadě mu vysvětlit co udělal špatně. To znamená že nerad hned za každou blbost banuji nebo rozdávám instatní mute na několik dnů. Také moc nemám rád když se tyto právomoce zneužívají a admini si věci givují nebo např. rozdávají mute jen pro vlastní prospěch. Taktéž zdílím názor že by měl každý dostat druhou šanci. Věřím v to že se dá vše doučit takže kdyby jsem neměl zkušenosti s nějakým pluginem rád se ho doučím.

Proč by jsem měl být zrovna já moderátor?

Jak už jsem zmiňoval tak mám velké zkušenosti s Minecraftem. Dovedu na serveru udělat pořádek, pomoct nováčkům nebo hráčům kteří neví co a jak, jsem spravedlivý a jelikož nejsem plnoletý a nemusím řešit plno problémů můžu nabídnout docela vysokou aktivitu na serveru a také jak už jsem zmiňoval rád se učím novým věcem.

Ostatní:

Už nemám co dodat, další otázky jsem schopný zodpovědět na TeamSpeaku.

S pozdravem,
Jindra.
 
Like
Před 2829 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Vzhled přihlášky
+ Chováš se rozumně
+ Trestlog
+ Radíš


- Odehraný čas
- Věk ( Myslím si, že to bude locknuté. Protože máš nízký věk a vyjímky už nedáváme z určitých důvodu. )

Ale i tak ti dám ANO

 
Like
Před 2829 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Viz. nahoře  

Na svůj věk vystupuješ velmi dobře, bohužel pravidla jsou jasně daná a Ty je co se týká věku nesplňuješ.

Zkus štěstí příště ! :)
Like
Před 2829 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
+Si normální
+Dovedeš radit
+zkušenosti
-věk (ale dle mne by mohla být i vyjímka)

Za mne ANO
Like
Před 2829 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
+ Dobré zkušenosti s Minecraftem
+ Dobrá gramatika a vyjadřování
- Věk (také bych byl pro vyjímku ale nechám to na Maniakovi)

Za mě ANO.
Před 2829 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Všetko nahore. YOP
Like
Před 2829 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Za mě by to klidně mohlo projít
   
I když rozhodnutí bude na Maniak.
Like
Před 2827 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Až na to, že nejsem nadšený z věku, AT tě tu chce a já ti tu možnost dám, tak se koukej předvíst na pohovoru.
Sleduj další informace na webu.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TheDarkSauron
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: