Fórum Nábor členů AT Přihláška: Krystofer96 - NEPŘIJAT

Založeno od Krystofer96, Před 2831 dny
Téma je zamknuto
Před 2831 dny

Témat: 2
Příspěvků: 4
Hráč
1) Pár slov o mně
Ahoj, Jmenuji se Kryštof známý z MineCraftu pod přezdívkou Krystofer96 (dříve Krystofer95 a ještě dříve FenixKING2). Je mi 15 let (narodil jsem se 9.12.2000) Bydlím v Libereckém kraji okres Česká Lípa. Mám dokončenou základku a teď budu studovat na Lesnické Škole. Jen tak mimochodem bydlím na vesnici :-). Myslím si že jsem komunikativní a mám přátelské jednání ;-).

2) Historie v MC
Minecraft hraju přibližně 4-5 let. Začínal jsem na singleplayeru a hrál jsem na něm cca půl roku. (začínal jsem na verzi 1.0.0, protože mi můj starý PC novější neutáhl :D ) Poté mě to přestalo bavit a začal jsem si hrát s texturepacky a mody. A přibližně v tuto dobu jsem začal hrát na serverech. První server na kterém jsem hrál se jmenoval Naplno.sk (bohužel už nefunguje), po té MCTitan, MineCube, pak jsem prostřídal ještě pár serverů, na kterých jsem ale nevydržel kvůli AT moc dlouho. Nakonec jsem narazil na RealCraft :D Nejsem typ hráče, který by hrál na serveru hlavně minihry atd. Hraju většinou Survival. Přibližně před 2 roky jsem si koupil Original MC. Zkušenosti mám z MC za těch pěkných pár let poměrně dost. Vytvářel jsem si vlastní resourcepack a později i modpack. 

3)Zkušenosti s administrací serveru
Popravdě jsem neměl zatím možnost být admin/moderátor/buider na žádném větším serveru (nepočítám můj vlastní bukkit server). Nemám zkušenosti ani s pluginy. Ale rád se to doučím, každá zkušenost dobrá. ;-)

4)Co mohu nabídnout?
Nabídnout můžu: Komunikativní, férové a přátelské jednání; trpělivost s vysvětlováním; dlouholeté zkušenosti v MC. 
Proč by jsem se chtěl stát moderátorem? Rád pomáhám nováčkům. S čímkoliv. Celkově by jsem chtěl pomoci tomuto skvělému AT, protože jsem takto spolehlivý a normální AT na žádném serveru snad ještě neviděl. Příjde mi že je tady pohodová atmosféra a fajn lidi :D.

Tímto bych to asi zakončil. S pozdravem Krystofer96 (Kryštof)
 
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Tak zhrniem to zase -_- (akože fakt 2x si podal prihlášku???)

+ Vek
- Vulgarita v chate.
- Kladieš otázky a nie radíš.
- Posledné radenie som ti uvidel pred 101 dňami.
- Podal si 2x za sebou prihlášku což vidím niečo nieje s tebou v poriadku, ak si nečital podmienky. 

Dobre okay to mi stači.
NIE!
Like
Před 2830 dny

Témat: 2
Příspěvků: 4
Hráč
Omlouvám se že jsem přihlášku podal 2x. Nevím jak se maže (omylem jsem jí 2x odeslal, v tu dobu co jsem to psal se lagoval server i web...)
Naposledy upraveno: Před 2830 dny
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Věk
+ Vzhled Přihlášky
+ Odehraný čas


- Odehraný čas během měsíce
- Neradíš



Naší prioritou je nabrat členy, kteří budou svojí funkci vykonávat správně. U Tebe si tím nejsem jistý. Takže NE.

EDIT: Projel jsem si znovu záznam chatu, v pohodě. Bez vulgarit. Každopádně tě poprosím aby si nepsal do Přihlášek, Děkuji.
Naposledy upraveno: Před 2830 dny
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 2
Příspěvků: 4
Hráč
Vím že bych neměl odporovat adminům ale nevím o tom, že by jsem někdy byl vulgární... Jinak proti tomu co jste napsali v celku nic nemám.
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 3
Příspěvků: 12
Hráč
nevidim v chat logu moc razeni - NE
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Vše řečeno NE!
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Za mě také NE  Tímto se tvá přihláška zamítá.
Zkus to prosím příště.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: