Fórum Oznámení vedení Věřejná omluva Crutovy, Get, Maniak, mxco, Murphy

Založeno od DarkGunner, Před 2822 dny
Před 2822 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj,

V tomto téma bych se chtěl věřejně omluvit co se stalo dne 3. 8. 2016.

Osnova: Začátek
                [Admin]GetRekt
                [Admin]Crutibrk
                [Admin]mxco
                [Moderator]MurphyJet
                [Manažer]Maniak
                [VIP]Khiel/fiona
                [VIP]verca05
                Závěr + vyjádření
                

[Admin]GetRekt:
Tobě bych se chtěl omluvit, že jsem ho obvinil ze ztráty mého Equip, + vulgárním označením 

[Admin]Crutibrk:
Tobě bych se chtěl omluvit za nahlášení z důvodu deformace krajiny, ztrátu Equip + vulgární označení

[Admin]mxco:
Tobě mxco bych se chtěl omluvit za obvinění ztráty mého Equip, vulgární označení

[Moderator]MurphyJet:
Tobě Murphy jelikož tě znám nejdéle, bych se chtěl omluvit za tehdejší večer kdy jste trochu blbnuli a lehce jste poníčil muj bungr který jsi společně s dalšíma pečlivě opravil.

[Manažer]Maniak:
Tobě Maniaku bych se chtěl omluvit za více věcí, Tenkrát když jsem na tebe vyjel když jsem začínal, lhaní o věku, ztrátu Equip, silně vulgárním označením, + hádka
 
[VIP]Khiel/fiona 
Tobě Veroniko se chci omluvit že jsem tě tenkrát zabil při "okupaci" mé residence společně s dalšíma, za mučení společně s GetRektem

[VIP]verca05
Tobě Veroniko junior se chci omluvit tenkrát že si mi nechtěne vzala postroje na koně, + méně vulgární označení vím že si o tom nevěděla.


Tímto se chci omluvit lidem, kterým jsem něco provedl  i když mi to v ten moment nedošlo
příjmu když to někdo odmítne. Mužete si klidně myslet že jsem "ufňukánet" nebo něco podobného 
Mám celkem těžké období a proto jsem v poslední dobou pořád naštvaný a občas nemám smysl pro humor.
Navíc si hodně věcí v daný moment neuvědomuji. 
a beru navědomí že na mne budete naštvaný i nadéle.

Kdybych na někoho zapoměl prosím ať mi napíše soukromou zprávu děkuji

Přeji hezké ranné ráno

[Hráč]Dark-Gunner
Naposledy upraveno: Před 89 dny
Před 2822 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Darku mě to nevadí líbilo se mi jak sem se najednou oběvila nekde jinde zavřená byla aspoň stranda Khiel/Fiona Jinak se tam nekdy člověk nudí ale tohle mě pobavilo !!! Ikdyž v tu první chvili to tak nevypadalo :D hezky den
Like
Před 2822 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Nejdříve jsem se k tomu nechtěl vůbec vyjadřovat, ale nakonec jsem se k tomu ukecal. Takže, musíš to brát z pozice takové, že my ( jako AT ) občas děláme kraviny. Stavíme TNT kanony, zabíjíme se navzájem, Trollíme se. Pokud člen AT udělá něco hráči, kterému se něco stane ( ať už je to dům, ztráta věci, atd ) tak jsme schopný to bez keců opravit, udělat nové věci. Sám jsi byl svědkem toho, že když jsme ti začli střílet na bunkr TNT, tak jsme ho na konec opravili. 
Před 2822 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
GetRekt napsal:
Nejdříve jsem se k tomu nechtěl vůbec vyjadřovat, ale nakonec jsem se k tomu ukecal. Takže, musíš to brát z pozice takové, že my ( jako AT ) občas děláme kraviny. Stavíme TNT kanony, zabíjíme se navzájem, Trollíme se. Pokud člen AT udělá něco hráči, kterému se něco stane ( ať už je to dům, ztráta věci, atd ) tak jsme schopný to bez keců opravit, udělat nové věci. Sám jsi byl svědkem toho, že když jsme ti začli střílet na bunkr TNT, tak jsme ho na konec opravili. 


Včetně opraveného kopce který jsem poničil já.
DarkGunner : A jedna teoretická otázka, jak ti mám nahradit tvoje vybavení když nemám potuchy co jsi u sebe měl.
Like
Před 2821 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ne vše je dobé
Like
0
Před 2821 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Omluvu příjímám :) ... uvidíme se na serveru ty SSfile :D
Před 2821 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Pochybuji že mě tam vubec někdo chce
Like
0
Před 213 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Omluva přijata.
Like
1
Před 207 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Uz ses omluvil rodicum za to, ze ses vubec narodil? Xdd
Like
0
Před 206 dny

Témat: 1
Příspěvků: 7
Hráč
Barak napsal:
Uz ses omluvil rodicum za to, ze ses vubec narodil? Xdd


Komu tykáš blbečku... Jaká drzost, že nějakej prevít si vůbec dovolil mi tykat. 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
jdu na server stepo
Před 14 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 15 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 15 dny
pride nekdo
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
uz se tesim na oslavu
Před 18 dny
Já taky přijdu
Před 18 dny
Beru pití a něco na grill
Před 18 dny
UwU
Před 19 dny
jump2 OwO
Před 20 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 21 dny
kk
Před 22 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 22 dny
tady tobi
Před 28 dny
uni :o
Před 36 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: