Fórum Nábor členů AT Prihláška: Biolit - PŘIJAT

Založeno od Biolit, Před 2833 dny
Téma je zamknuto
Před 2833 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Zdravím. Volám sa Tomáš mám 17 rokov a pochádzam z Košíc. Som študentom strednej školy. Vo voľnom čase veľmi rád chodím vonku, hrajem s kamarátmi futbal, floorball a mám rád nočnú cyklistiku. Rád hrajem minecraft a cs1.6. Som úprimný človek a nemám rád keď mi niekto klame. Myslím si že som zábavný človek a som rád v spoločnosti ľudí, ktorých poznám no moje mínus je,že ťažko nadväzujem nové známosti s novými ľuďmi. Som pokojný človek nemám rád konflikty no ak nejaký problém nastane snažím sa ho riešiť rozumne a objektívne.
.Minecraft hrám približne od 12-13 rokov aj keď prerušovane ( hral som rok potom som pol rok nehral a potom som začal znovu). Nehrával som na žiadnych známych serveroch pravdupovediac si ani nepamätám ich názvy. Veľkú väčšinu času som trávill na singleplayeri kde som si staval svoje diela. Rád stavam budovy vymýšľam nové stavby a to ma na minecrafte baví najviac. Rozvíjam svoju predstavivosť a kreativitu. Na RealCrafte som začal hrať s dvoma kamarátmi. Oni už nehrajú ale mne sa tu zapáčilo a baví ma to tu. Je pravda, že poslednú dobu moja aktivita klesla kôli brigáde no to je len dočasné.
Skúsenosti s administráciou serveru nemám žiadne ale to sa dá naučiť.
Členom AT sa chcem stať preto, lebo chcem tento server podporiť a pomôcť mu ako len budem môcť. Rád pomáham a radím ľuďom , ktorý to potrebujú. Chrániť server pred hackermi, ničiteľmi prírody a ľudmi, ktorý znepríjemňujú hru normálnym hráčom. 

Ďakujem s pozdravm Tomáš :)
Před 2832 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Stále váham čo ti dám.
+Vek
+Zcela pekne si napísal prihlášku

-Ak dobre vidím tvoje posledné radnenie bolo pred 52 dňami. A to na moda potrebuješ furt radiť a nielen kedy sa mi zachce.
EDIT:  ANO

 
Naposledy upraveno: Před 2832 dny
Like
0
Před 2832 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Věk
+ Pravopis
+ Odehraný čas


- Vzhled přihlášky
- Neznám tě
- Radění


Popravdě neznám tě, nepřišel jsem s tebou snad za tu dobu co jsem na serveru do kontaktu. Takže absolutně nevím, jak tě mám hodnotit. Ale jelikož má málo lidí přihlášku, tak ti dám ANO.
 
Like
1
Před 2832 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Přihláška tu již zhodnocená je a vyvolává zjevně smíšené názory.
Máš nahráno 250h a podlě mě při tolika hodináš  máš představu co se od tebe bude očekávat a co bude tvou prací.
ANO
Like
1
Před 2832 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Vše již zmíněno ANO
Like
0
Před 2832 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Pokud chceš postoupit u nás výš, snaž se pomáhat hráčům, především zodpovídání otázek nováčků apod.. jinak za mě ANO

Wade - Jestli dáš ještě někdy něco jako "neutrál" tak tě zabiju na místě, měl sis přečíst "PRO AT" 
Like
0
Před 2832 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Příhláška není nic moc,šlo to aspoň rozdělit,což už samo o sobě dělá špatný dojem flákače.

Všechny podmínky splňuješ,máš tu samé kladné ohlasy tak se připojím svým hlasem ---> ANO.

Každopádně,pokud budeš přijat tak na post Moderátora ,obnáší to nekonečné otázky a odpovědi,na boj s hackerama a cheaterama tu jsou admini.

 
Naposledy upraveno: Před 2832 dny
Like
Před 2830 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Jsi přijat k druhému kolu náboru.
Sleduj další informace na webu.
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: