Fórum Nábor členů AT Přihláška: RiKo 30.10.2015 - Přijat

Založeno od RiKo, Před 3112 dny
Téma je zamknuto
Před 3112 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
1.) Něco o mě: Jmenuji se Adam Lach, je mi 16 let a studuji obor Automechanik 2.ročníkem na SšT v Přerově. Všechen svůj čas trávím u PC hraním MC, SAMP, CS:GO apod .. nebo tvorbě TS Serverů na zakázku atd ... Mám doma docela zvěřinec: papócha, kočku, psa.

2.) Minecraft historie: Minecraft hraji 3 roky, zde jsem ale začal svůj první survival. Měl jsem mnoho serverů ale tam jsem jaksi survival nepoužíval, protože jsem spíše stavěl a vylepšoval server. RealCraft je můj první survival server, ale to neznamená, že nemám zkušenosti, ba naopak. Jsem typ hráče, který rád pomůže ostatním a rychle zapadne, snažím se, aby se na serveru všem líbilo a nenudili se. Pokud se dá považovat za mód Craftbukkit, tak preferuji ten, na serveru mi sedí nejlépe. Jak jsem psal, RealCraft je můj první survival server, kde jsem hráč, na jiných serverech jsem nehrál, začínal jsem vlastním serverem.


3.) Zkušenosti s administrací: Zkušenost s administrací serveru mám poměrně vysokou, jak jsem psal, měl jsem mnoho serverů. S WorldEditem pracovat umím, Essentials mi taktéž problém nedělá, co se týče Residence, bez problému, příkazy znám skoro z paměti a i jsem si ji překládal.

4.) Proč bych měl být členem AT RealCraftu: Na aktuální počet členů v AT RC je aktivita poměrně nízká, to je i můj důvod podání přihlášky. Většinou hráčům radím já, protože AT není moc aktivní, tím nechci říct, že vůbec nebo že neradí nikdy, pokud je na serveru člen AT, vždy poradí, ale ze členů AT mám nejvíce nahraných hodin, (nepočítejme FreeWalla a Maniaka). Nechci tím ale říct, že jsem lepší než AT, to samozřejmě ne. Nabídnout toho mohu docela dost, např. TS Server, mnoho návrhů na zlepšení serveru, aktivitu a hlavně zábavu pro hráče. Jsem tvůrčí takže i možná vymyslet nějaký ten event.

5.) Ostatní: Omlouvám se, že podávám přihlášku po náboru, ale když byl nábor, já na RealCraftu začínal, takže jsem neměl důvod přihlášku podávat, protože s 10 minutami nemá cenu přihlášku podávat, protože mě za 1. na serveru nikdo nezná a za 2. já nikoho neznám. Jinak nemám co dodat.


S pozdravom, RiKo
Naposledy upraveno: Před 3112 dny
Like
Před 3112 dny

Témat: 3
Příspěvků: 11
Hráč
Nábor členů AT - uzavřennebo vidím blbě? :D
Like
Před 3111 dny

Témat: 5
Příspěvků: 9
Hráč
Nábor nových členů je již otevřen.
  • Na serveru jsem poměrně Dost často.
  • Snažíš se Aktivně radit ostatním hráčům , co nevíš snažíš si zjistit ať už od AT nebo sám přes internet
  • S příkazama tedy zkušenost máš a jak píšeš tak nějakou s Administrací serveru.

Pokud tě kluci vezmou dávám ti palec Hore :D
Like
Před 3111 dny

Témat: 3
Příspěvků: 11
Hráč
Ano :)
Like
1
Před 3110 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
Dávám ti ano :)

- Aktivita na serveru
- Pomáháš hráčům
- Zkušenosti s administrací
Like
1
Před 3109 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Nějak furt váhám, ale co už stejně se nejvíc dozvím v 2. části pohovorů ANO
Like
Před 3109 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Velká aktivita na serveru, radíš hráčům, zkušenosti s administrací, takže určitě ANO.
Like
1
Před 3109 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Zde by se už nic nezměnilo při jednom NE, tudíž jsi přijat k druhé části pohovoru.
Sleduj web pro další informace.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 16 dny
jdu na server stepo
Před 25 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 26 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 26 dny
pride nekdo
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 29 dny
uz se tesim na oslavu
Před 29 dny
Já taky přijdu
Před 29 dny
Beru pití a něco na grill
Před 29 dny
UwU
Před 30 dny
jump2 OwO
Před 31 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 32 dny
kk
Před 33 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 33 dny
tady tobi
Před 39 dny
uni :o
Před 46 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: