Fórum Nábor členů AT Přihláška: prahyradek - PŘIJAT

Založeno od prahyradek, Před 2837 dny
Téma je zamknuto
Před 2837 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
1) Něco o mě: Jmenuji se Radek Pražák je mi 17 let a bydlím na Filipově nedaleko Hlinska. Studuji SPŠ Chrudim, obor Elektrotechnika/Mechatronika. Dokončen 2, ročník ze 4. Trávím dost času vysedáváním u PC a hraním různých her. Moje záliby jsou elektrotechnika, hraní PC her, fotografování přírody a ježdění na kole. Mám smysl pro humor a rád komunikuji s ostatními lidmi. Nemám výbušnou povahu a dokážu zachovat "chladnou hlavu" .

2) Minecraft historie: Minecraft jsem začal hrát nekdy před třemi lety. Jsem velmi soutěživý typ hráče a miluji stavění. Začínal jsem Warezáckou 1.4.7. Hrál jsem si především s command blocky a redsotneovými obvody jako třeba digitální hodiny a různé počítače. Od verze 1.5.1 jsem se začal připojovat na servery. Po zakoupení originálního účtu jsem se serverům věnoval více. Hrál jsem na serverech Stylecraft, MinecubeReborn, MCTitan, Hypixel, HiveMC, Mineplex a spoustách dalších. Hrál jsem i na módovaných serverech jako třeba Shattrath T3kk!t Cl4ss!c, CreativePortal Modus nebo BurningCube. Před nedávnem jsem objevil RealCraft a nyní se soustředím jen na něj. Důvodem je perfektní a neumírajicí komunita se skvělým AT.

3) Zkušenosti s administrací serveru: Na rovinu. Žádné. Jednou jsem byl Builder. U funkce jsem vydržel asi 6 měsíců. Důvod odchodu byla totální nenormálnost AT. Co se příkazů týče, taky na tom nejsem zrovna nejlépe. Ale to se dá vše naučit. A proto bych se chtěl dostat do AT. Chtěl bych se naučit něco nového.

4) Proč bych se měl právě já stát členem AT: Je to prosté. Tento server se mi velice líbí. Je zde, jak už jsem jednou zmínil, neumírající komunita super A-Team. A právě zde bych chtěl nabýt nových zkušeností a hlavně bych chtěl kladně přispět chodu serveru. Především bych chtěl pomáhat nováčkům s problémy a odpovídat na haldu věčných dotazů. Tím bych ulevil zbytku AT který má už tak dost práce. Mohl bych také pomáhat s výstavbou nových lokací na serveru, jelikož rád stavím nebo bych mohl server hlídat před hackery a podvodníky. 

5) Ostatní: Myslím si, že bych nebyl až tak špatný Admin a myslím že bych mohl něco dokázat. Byl bych rád kdyby se mi to splnilo. Je to můj sen. 

Děkuji. 
S přáním hezkého zbytku dne prahyradek.
Před 2837 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
A prečo áno? a prečo nie? Ale tak dobre no šancu ti dám. ANO :D 
Před 2837 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
+ Spracování
+Věk
+Chování (normál)

- Rejpal
Za mne ANO!
Naposledy upraveno: Před 2837 dny
Před 2837 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
vypadá to že to máš v hlavě srovnané,já dávám ANO
Like
Před 2837 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Vzhled přihlášky
+ V pohodě ( Dá se s tebou normálně bavit ).
+ Věk
+ Bezproblémovej.


- Zkus více radit. Pomůže ti to ;)

ANO.
Naposledy upraveno: Před 2837 dny
Like
Před 2836 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
Podle psaní, vystupování a chování na serveru to vypadá že jsi bezproblémovej.
I radíš.

A nevidím v podstatě žádná negativa, kromě toho že nemáš zkušenosti s administrací, ale to mi přijde takové malicherné započítávat.

ANO
Like
1
Před 2836 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Důvody uvedeny, 

ANO
Like
0
Před 2835 dny

Témat: 3
Příspěvků: 12
Hráč
Viz vyse
ANO
Like
0
Před 2835 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
+ Věk
+ Dobrá gramatika
+ Zkušenosti s Minecraftem

Za mě ANO.
Like
0
Před 2834 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Tady není co řešit, za mě máš také jedno ANO a tím si přijat do druhého kola náboru.
Sleduj další informace na webu.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 30 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: