Fórum Nábor členů AT Žiadosť o prijatie na pozíciu Admin/Mod - Nepřijat

Založeno od Sabnok, Před 3113 dny
Téma je zamknuto
Před 3113 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Zdravím. Už je asi neskoro, ale skúsiť to môžem. Mal by som záujem o prácu administrátora alebo Moderátora. Nech Vás nezaťažujem nejakými srdceryvnými výlevmi prejdem k veci : Mám 29 rokov, som férový, viem si priznať chybu (v prípade potreby) , ak by porušoval pravidla "kamarát" stejne mu dám mute. Toľko k pravidlám. Minecraft sa priznám nehrám dlho. Asi mesiac, dva , ale myslím, že sa celkom vyznám aj za tak krátku dobu. Hráčom pomáham už aj teraz čo mi pravdepodobne potvrdia aj ostatný hráči. Ako Admin resp. Moderátor som pracoval pre hru Drake...ng online. Neskôr s Moderátora povýšený na Supermoderátora a nesôr po porušení VOP vyhodený. Dôvod rád vysvetlím na TS, ale v skratke : Vždy som si zastával a pomáhal hráčom a to že spoločnosť BigPoint ide iba po peniazoch a na ľudí se.e sa mi veľmi veľmi nepáčilo. A to som im aj povedal. Pre nejaké bližie info ma kontaktujte na nick Sabnok. Ak som neprešiel dajte mi prosím aspoň vedieť. Jo a na záver. Som svojský, férový a PRIAMY. Takže ak sa mi niečo nebude zdať poviem to narovinu a bez nejakých zbytočných kecov.
Like
Před 3113 dny

Témat: 5
Příspěvků: 9
Hráč
Nemohu mluvit za Maniaka a za FreeWalla , ale :
Je pravda , že na serveru jseš velmi často rozhodně víc než někteří moderátoři.
S tím že bys pomáhal osobně moc nesouhlasím .... dost sleduji hráče jak se chovají a co dělají a neviděl jsem , že by jsi nějak moc pomáhal ovšem může to být jen moje zdání.
A promiň , že to zde napíšu , ale při sledování tvého chování je evidentní , že jseš trochu Cholerik a Velmi často nekontroluješ svoje chování a vyletíš a hned nadáváš a to podle mého není zrovna dobré.

Samozřejmě pokud by tě kluci chtěli příjmout , tak je to na nich já jen píšu moje poznatky.
Like
1
Před 3113 dny

Témat: 3
Příspěvků: 11
Hráč
Ahoj, takže kde bych začal
  • Přihláška by mohla být podána trošku lépe, přehledně.
  • Na serveru sem tě nějak neviděl přiznám, kvůli pracovnímu vytížení tam chodím jenom večer, ale tak se tam někdy uvidíme.
  • Vrátím se k prvnímu bodu, mohla by ta přihláška být podle osnovy kterou stále najdeš na webu.
  • Nábor byl uzavření, byl dlouho, netuším proč si přihlášku nepodal již dříve.
  • Moc krátka doba hraní minecraftu jako takového, ano za tu dobu se dá naučit mnoho věcí ale zkušenosti tam chybí.
  • Trošku mě zklamalo, že porovnáváš jinou hru, kde si byl adminem z Minecraft, úplně odlišná hra, takže zkušenosti se asi počítat nedají.

Like
0
Před 3107 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
  • přihláška mohla být čitelněji zpracovaná a podle osnovy
  • málo zkušeností s minecraftem a administrací

Za mě NE, možná příště..
Like
0
Před 3107 dny

Témat: 4
Příspěvků: 11
Hráč
Promin sabnoku, ale dávám ti NE

Přihláška se mi nelíbí mohl jsi předvést větší zájem.
Like
0
Před 3107 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
I já se přikláním k tomu co napsali ostatní Ne
a tímto se tvá přihláška zamítá.
Zkus štěstí příště
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 17 dny
jdu na server stepo
Před 26 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 27 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 27 dny
pride nekdo
Před 28 dny
Já taky přijdu
Před 30 dny
uz se tesim na oslavu
Před 30 dny
Já taky přijdu
Před 30 dny
Beru pití a něco na grill
Před 30 dny
UwU
Před 31 dny
jump2 OwO
Před 32 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 32 dny
kk
Před 34 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 34 dny
tady tobi
Před 40 dny
uni :o
Před 47 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: