Fórum Ostatní Resource Pack mix

Založeno od _Sasser, Před 2851 dny
Před 2851 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč

Som sa pomerne nudil nejaký ten mesiac, tak som si dal tú menšiu námahu a skombinoval texture pack, je to texture pack 90% založený na základe "Huahwi Infinite" a mixu Sphax Pure BD craft a iných, na textúrách som si dal záležať a niektoré z nich prešli mojou ručnou prácou, ako všetky diamantové Itemy od brnka až po meč, sú červené z dôvodu že som farboslepí a takto sa mi to ľahšie vníma, čím som mal aj problém rozlíšiť dia ore od redstonu, tak som dia ore ohraničil inou farbou aby sa to ľahšie rozoznalo.
Ďalej chcem popripomenúť že je to viac menej texture pack robený na UHC/MCSG, ale dal som tomu ten "cartoonový" vzhľad aby sadol aj na bežné hranie a snažil sa udržať ten základný vzhľad minecraftu z hladšími a farebnejšími textúrami. Dúfam že niekto ohodnotí moju menšiu mesačnú prácičku :D poprípade ak bude trošku väči záujem, budem dávať updaty pokaždé čo niečo pozmením. :)
 Texture pack je plne v 16x takže ho rozbehnú aj hráči zo slabšími zostavami ako ja, naviac dáva 20% fps boost kvôli hladším textúram :)
- Osobne mi nevadí ak si niekto textúry upravý podľa seba, pokiaľ to bude používať len on.
- Za pochopenie ďakujem

Link : http://www.filedropper.com/soft19v1116x
PS Texture pack stiahneš cez "Download This File" a opíšeš text, ak to nestiahne, zopakuj na podruhé to už pôjde :)
PS2 : 1like = 1 stiahnutie/ menšia podpora k pokračovaniu v práci :)
 
Naposledy upraveno: Před 2851 dny
Před 2851 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
Saser nejde mi stahnout prosím muzes ho dat  treba na uloz to?
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
dragon napsal:
Saser nejde mi stahnout prosím muzes ho dat  treba na uloz to?


Pokud je to tvé přání, splním ti ho. Až ho stáhnu, nahraju ho na uložto. Link sem pak přidám. 
 
Like
1
Před 2851 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
prahyradek napsal:
dragon napsal:
Saser nejde mi stahnout prosím muzes ho dat  treba na uloz to?


Pokud je to tvé přání, splním ti ho. Až ho stáhnu, nahraju ho na uložto. Link sem pak přidám. 
 

 pridám link ja, dám ho do textu 
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
dragon napsal:
Saser nejde mi stahnout prosím muzes ho dat  treba na uloz to?


link funguje, len ak máš adblock tak ti to napoprvé nestiahne, len to zopakuj 2x a pôjde poprípade na 3x to stiahne určite :)
 
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Tady je link: https://uloz.to/!KV9EGVLiW/soft-1-9-v1-1-16x-zip
Soubor má heslo! Heslo je: sasser

_Sasser
. Ten texture pack je fakt super. Nemá to chybu. Je to takové hladké a jednoduché. Tak to mám rád.
Úvodní menu hry vypadá taky báječně. Obloha s mraky je topovka. Jen ještě udělat kulaté slunce a měsíc. Pak by bylo ještě fajn zapracovat na "propojování" Barevných skel. Červené se propojuje, je bez okraje a je hezky vyhlazené. Ostatní to štěstí nemají. Jinak jsem si všiml, že světlo v okolí loučí je podivně nazelenalé ale to je detail.  ►​Chválím tvou práci! 
Like
1
Před 2851 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
prahyradek napsal:
Tady je link: https://uloz.to/!KV9EGVLiW/soft-1-9-v1-1-16x-zip
Soubor má heslo! Heslo je: sasser

_Sasser
. Ten texture pack je fakt super. Nemá to chybu. Je to takové hladké a jednoduché. Tak to mám rád.
Úvodní menu hry vypadá taky báječně. Obloha s mraky je topovka. Jen ještě udělat kulaté slunce a měsíc. Pak by bylo ještě fajn zapracovat na "propojování" Barevných skel. Červené se propojuje, je bez okraje a je hezky vyhlazené. Ostatní to štěstí nemají. Jinak jsem si všiml, že světlo v okolí loučí je podivně nazelenalé ale to je detail.  ►​Chválím tvou práci! 


ďakujem za pripomienky o tom skle, pokúsim sa s tými textúrami trošku pohrať, s tým slnkom by som tiež mohol niečo urobiť ale tým že bude okrúhle tak to vyžaduje trošku viac pixlov, som skúšal aj okrúhle ale nevyzeralo to zrovna naj. Skúšal som aj nejaké to HD, ale to by už potom nebol ten texture pack plne v 16x. Tie lúče sa pokúsim trošku pretextúrovať keďže neprešli mojou rukou, upravím ich a uvidím čo sa bude dať. 
PS nejaké tie textúry tam budú určite tiež chybné, je to môj prvý texture pack na ktorý som siahol aj ručne, takže ak sa niečo nájde, napíš  a pri dalšom update sem dám opravenú verziu tohto + novú verziu.
 
Naposledy upraveno: Před 2851 dny
Like
0
Před 2850 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
dneska ho vyzkoušim
Like
0
Před 2850 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
kocicak napsal:
dneska ho vyzkoušim

Tak nezapomeň dát Like k _Sasserovi na první příspěvek. At _Sasser ví že jsi si ho stáhl.
Naposledy upraveno: Před 2850 dny
Like
Před 2850 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
prahyradek napsal:
Tady je link: https://uloz.to/!KV9EGVLiW/soft-1-9-v1-1-16x-zip
Soubor má heslo! Heslo je: sasser

_Sasser
. Ten texture pack je fakt super. Nemá to chybu. Je to takové hladké a jednoduché. Tak to mám rád.
Úvodní menu hry vypadá taky báječně. Obloha s mraky je topovka. Jen ještě udělat kulaté slunce a měsíc. Pak by bylo ještě fajn zapracovat na "propojování" Barevných skel. Červené se propojuje, je bez okraje a je hezky vyhlazené. Ostatní to štěstí nemají. Jinak jsem si všiml, že světlo v okolí loučí je podivně nazelenalé ale to je detail.  ►​Chválím tvou práci! 



Děkuju
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TheDarkSauron
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 21 dny
jdu na server stepo
Před 30 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 31 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 31 dny
pride nekdo
Před 32 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
uz se tesim na oslavu
Před 34 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
Beru pití a něco na grill
Před 34 dny
UwU
Před 35 dny
jump2 OwO
Před 36 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 36 dny
kk
Před 38 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 38 dny
tady tobi
Před 44 dny
uni :o
Před 51 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: