Fórum Návrhy na zlepšení minihra SkyWars

Založeno od Eragon632541, Před 2851 dny
Před 2851 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
mohli by jste přidat minihru skywars v te minihře se jedna o: vezmete jsi věci z truhel a stavite se na střed a tam je nejvic truhel a snažíte se zabit další hráče.
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ten popis zní jako HungerGames a to tu již jednou bylo.
Like
Před 2851 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Eragon632541 napsal:
mohli by jste přidat minihru skywars v te minihře se jedna o: vezmete jsi věci z truhel a stavite se na střed a tam je nejvic truhel a snažíte se zabit další hráče.


Hlavně jsi nevysvětlil vůbec nic..... jedná se  o to že každý začíná na svém skyblocku (proto SKYwars) a tam má buď jednu truhlu s náhodnýma věcma,nebo jsou tam truhly 2 s tím že jedna je viditelná a ta druhá ukrytá.
Všechny Skyblocky jsou většinou stejné,jen ten prostřední je větší a je na něm více truhel (také se liší od ostatních).
No a cílem je dostat se k ostatním a zabít je, většinou vyhraje ten kdo má štěstí na věci v truhle.
Naposledy upraveno: Před 2851 dny
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Už zase.... dookola sa tu podávajú návrhy o skywarse..... a furt je jedna vec napísana... Nepridá sa... viď Crutibrk.......
Like
0
Před 2851 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Wade_SK napsal:
Už zase.... dookola sa tu podávajú návrhy o skywarse..... a furt je jedna vec napísana... Nepridá sa... viď Crutibrk.......

Nah furt dokola je annihilation, tohle tu je po druhe
Like
Před 2850 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Stejně si myslím, že podfórum "Návrhy na zlepšení" je tady stejně k ničemu ...
Like
Před 2850 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Co do toho taháte mě ... já o tomhle nerozhoduju a ani nehraju minihry.
A to co jsem napsal je pravda, podle jeho popisu to je HungerGames a to už tu bylo tečka. 
Nevidím že jsem bych tam napsal "zamítá se" ...  takže si tu prosím nikdo necucejte informace z prstů, na to fakt nemám náladu.
A pokud vím tak kterýkoliv návrh na zlepšení který podle mě má smysl  tak tam píšu  něco jako "tohle je na FreeWall-ovi". Neumím dělat pluginy, nehraju minihry, snažím se plnit svoje povinosti jak jen můžu a taky se snažím držet nějakého nezaujatého názoru a taky pomáhám lidem i když nemusím když dostanou ban a normálně se ozvou tak řeším vše co jde a když to nejde tak se snažím zjistit co a jak popř. je odkazuji na lidi kteří to mají na starosti.

Ale pokud si někdo myslí že dokáže dělat co já lépe a rychleji tak klidně přenechám své místo v AT a stanu se zase jen VIP.

S pozdravem,
C.

PS: Proč jsem admin? Protože jsou wall a maniak přesvědčeni že jsem přínosem? Protože pokud nejsem přínosem pro server tak nevidím důvod abych měl pozici admina.
PPS: A navíc já můžu psát "super nápad" vlastně celý AT to může psát až na walla a kdo vyhraje wall ..... vy si neuvědomujete že názor adminů a modů je jen pročištění blbostí od reálných a dobrých návrhů.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: