Fórum Nábor členů AT Moderátor - Zeintar

Založeno od Zeintar, Před 2868 dny
Téma je zamknuto
Před 2868 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Áhoj, dovolte mi, abych se představil, jmenuji se Zeintar, je mi 15 let a od svých cca. 10 let hraju minecraft. (Takže 5 let) jsem velice zručný, mám velice dobrou prostorovou představivost a jsem polo-perfekcionalista... Nekonfliktní, flegmatik, co dokáže vyřešit vše s klidem a bez většího rozčílení. Dávám si zde žádost o Moderátora, jelikož když jsem ve hře, spousty lidí porušuje pravidla nebo shání administrátora. Například, když neustále někdo spamuje s CAPS lockem a nebo když potřebuje odbornou pomoc, například  navrácení majetku a tak podobně. Zde máte pár informací, co ode mě můžete očekávat a jak přispěju tomuto serveru.
  • Proč bych měl být zrovna já vybrán do A-Teamu Protože si myslím, že jsem velice nekonfliktní osoba, která dokáže vyřešit vše s klidem. Dokáži taktéž být velice aktivní na serveru, (Kde jsem mimochodem tak cca. 5-6 hodin denně) a dokázal bych pomoci lidem, kteří to potřebují, dokázal bych poradit téměř se vším. Minecraft hraji již 5 let a myslím si, že se v minecraftu celkem orientuji. 

  • Co můžu nabídnout  Můžu nabídnout ochotného, nekonfliktního člověka, který vše dokáže vyřešit s klidem a bezkonfliktně. Dokáži odborně poradit a pomoci. S většinou pluginů umím, dokáži je spolehlivě používat. Jsem férový, nebudu si givovat itemy a budu trestat spravedlivě... Přece jenom, A-Team zde není od toho, aby trestal každého, koho uvidí, ale pro to, aby mu pomohl to vysvětlit a danou chybu opravit.

  • Zkušenosti s administrativou: Na konkurenčním již teď už rozpadlém serveru (CraftMine), kde hrálo tak cca. 100-150 lidí jsem byl Spolumajitel a byly na mě pouze pozitivní ohlasy. Že prý dokážu pracovat s pluginami a že dokážu vždy dobře poradit a celkově poskytnout pomoc. Dále jsem byl ještě na jiných hrách administrátorem (SAMP, Counter Strike, Minecraft atd.)  Ve hře MineCraft jsem byl dohromady 9x Administrátorem/Moderátorem/Spolumajitelem serveru. Proto si myslím, že bych byl velice prospěšný, jelikož mám také praxi, jak nekonfliktně řešit konflikty a tak podobně.


Díky za přečtení, 
budu velice rád, když budu přijat.
Děkuji, Zeintar.
Like
0
Před 2868 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
Není nábor...
Like
Před 2868 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
1) není nábor ale to je to nejmenší 
2) máš nahráno pouze 7,5h a z toho alespoň pro mě plyne že u nás budeš hrát jen tehdy dostaneš-li pozici moderátora
3) přihláška je docela slušná
4) pokud chceš být součástí našeho AT tak je potřeba nahrát více hodit a chodit na TS protože tam nejlépe získáš podporu pro svou přihlášku, teď ti dám samozřejmě ZAMÍTNUTO avšak nahraj více než jeden den, prosaď se trošku v chatu komunikací a choď na TS neměl by být problém za normálních okolností požádat o přesun k AT do roomky.

Kdo ví třeba už nikdy nepříjdeš a nebo se při příštím náboru staneš součástí AT.

S pozdravem,
C.
Like
Před 2867 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Crutibrk napsal:
1) není nábor ale to je to nejmenší 
2) máš nahráno pouze 7,5h a z toho alespoň pro mě plyne že u nás budeš hrát jen tehdy dostaneš-li pozici moderátora
3) přihláška je docela slušná
4) pokud chceš být součástí našeho AT tak je potřeba nahrát více hodit a chodit na TS protože tam nejlépe získáš podporu pro svou přihlášku, teď ti dám samozřejmě ZAMÍTNUTO avšak nahraj více než jeden den, prosaď se trošku v chatu komunikací a choď na TS neměl by být problém za normálních okolností požádat o přesun k AT do roomky.

Kdo ví třeba už nikdy nepříjdeš a nebo se při příštím náboru staneš součástí AT.

S pozdravem,
C.


Na tomto serveru plánuji hrát dost hodně. Takže během příštího týdne (Nebo měsíce) se má aktivita rapidně zvýší. Mimochodem, na TeamSpeak klidně příjdu, problém mi to nedělá. 
S pozdravem,
Zeintar
Like
0
Před 2867 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Ty asi vážně nejsi konfliktní když si to ve své přihlášce zmínil pětkrát :D
Like
0
Před 2867 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Nábor je uzavřený, až ho vyhlásím, věř mi že o něm budeš vědět.

Pro ostatní vyčkejte až bude další nábor moderátorů. Teď vám je podávání přihlášek k ničemu.
Naposledy upraveno: Před 2867 dny
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: