Fórum Nábor členů AT Přihláška: Zdendamen [Admin]

Založeno od , Před 2868 dny
Téma je zamknuto
Před 2868 dny

Témat:
Příspěvků:
Ahoj jmenuju se Zdendamen.
Chtěl bych se stát členem A-Teamu. Na jednom serveru jsou HS-Hráčské Servery jsem jednoho takového HS Majitel znam velice moc
příkazů a chtěl bych pomoc A-Teamu v boji proti Hackerum.

Něco o mě :   V realitě jse jmenuju Zdeněk .  Je mi 13 let. Minecraft hraju od verze 1.7.5. Do tohoto serveru jsem se zamiloval je boží.
Doufám že se mu bude dařit.


Předem děkuji za váš čas.
Like
0
Před 2868 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
odpovim za adminy abych jim ulehčil práci:
1)neni nábor
2)málo informací+nedostatečný věk
3)málo nahranýho času
atd.

+když máš za názvem topiccu admin, předpokládám, že chceš bejt admin, ale admin se staneš z moderátora

PS:normální člověk nedává like na svůj příspěvek
Naposledy upraveno: Před 2868 dny
Like
Před 2868 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
made my day :D :D :D I AM FUCKING DONE ! :D 
 
Like
0
Před 2868 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
No rozhodně musíš líp vypracovat přihlášku, nezapomeň že je to tvoje vizitka - podle toho si ostatní udělají obrázek o tobě.

Druhý problém je v tom, že si moc mladý. Mnozí by si to mohli brát trochu zle , ale je rozdíl , když sebereme 12-letého který by mohl snáze ztratit na trpělivosti a dostat se s někým do křížku což by mohlo mezi moderátory vyvolat problémy nebo 15-letého , který už tu trpělivost má poněkud větší a urážky více méně snese v množství větším než velkém. Věk při náborech na většině serverů hraje velkou roli. Počkej si aspoń  na přes rok, pak možná budeš mět větší šance až si s tebou budeme jistí.

Třetí problém je počet tebou nahraného času - je povážlivý .Je třeba vědět jak moc si seznámený s naší komunitou celkově ,to rozhodně zabere hromadu času . proto je taky ten nahraný čas určitou podmínkou.

Čtvrtý problém je - jak už psal Kocůr , že si přišel v nesprávný čas - nejsou nábory. A nevím teda , jestli se AT rozhodne nabírat přímo na post admina ale zpravidla se tady nabírá nejprve na moderátora. pak až hráč projeví určitý potenciál bude povýšen.

Tyto věci je třeba brát na vědomí - ano znalost a zkušennost z postů admina či majitele je velká výhoda, ale musíš jednak přijít v době , kdy k tomu bude příležitost a musíš se "ukázat" a to trvá - my tě neznáme , si tu nový, takto by postupovali všude . Ještě nikdo se nedostal na post admina během prvního týdne na serveru.
Naposledy upraveno: Před 2868 dny
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 23 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 28 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 31 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 31 dny
tady tobi
Před 37 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: