Fórum Návrhy na zlepšení Těžebny, survival

Založeno od Spinster_CZ, Před 2869 dny
Před 2869 dny

Témat: 12
Příspěvků: 48
Hráč
Čau, dostal jsem nápad jak ušetřit krajinu na Survivalu. Bohatě by stačil jenom moderátor co by to měl v resce a hráči co by si zaplatili permanentní přístup na těžebny (jako to má _Sasser na jeho XP resce) by si mohli těžit základní materiály (hlína,kámen,dřevo,písek, atd...) Myslím si že by to mohli pomoct krajině, protože už mám po krk těch zničných ploch nenasytných hráčů co musí mít více a více materiálů a bohatství. Tak či tak myslím si že by to mohlo i na pohodku fungovat. 
Jsem rád pokud jste si to přečetli a byl bych rád kdyby se to i zrealizovalo.
Naposledy upraveno: Před 2869 dny
Před 2868 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
Jelikož již v resce mám podobnou těžebnu
https://www.realcraft.cz/images/users/769.png
ze které těžilo už pár hráčů, mohl bych ji za určitých pravidel  zprovoznit, je to v podstatě ostrov uprostřed oceánu, kterou pro jistotu zaděláváme sklem, takže s ničením krajiny se nepotýkám.
Like
Před 2868 dny

Témat: 12
Příspěvků: 48
Hráč
Já mám namysli takovéto doly ... co by se postupně zase doplňovaly. Podle mě je to lepší :)
Like
0
Před 2868 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Takové doly neprojdou ale promluvíme s wallem a zkusíme udělat nějakej návrh který by mohl eventuelně projít.
Like
0
Před 2868 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
kedze tento napad mi pripomina jeden server co som hraval davnejsie, tam tak isto mali miesto dolov, tazobny svet ktory tusim kazdy mesiac resetovali, mali tazobny nether aj normal svet, popripade na 1.9  aj end :) je to docela slusny sposob lebo vecsinou hracou co tazili a nicili normalnt svet opakovane, banovali popripade jail alebo kick.
Like
0
Před 2867 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
No a teď je potřeba si uvědomit jak náročný je MC tedy jak náročná je java ve kterém je MC psáno.
Aktuálně máme světy: 
1) Loby
2) Survival (normální svět + nether + end)
3) Creativ
4) Bedwars
5) Ragemode
6)  Hide & Seek
7) Block party
Určitě to není vše ale pro příklad to postačí.

Tak každý z těch světů je náročný sám o sobě k tomu máme hromady pluginů které také vytváří další zatížení  serveru. 

No a teď si je potřeba přiznat že provoz serveru něco stojí dejme tomu plácnu 5000kč měsíčně, tolik třeba stojí aktuálně. Kdyby se přidal  další svět, další minihra, další plugin tak to zase zvedne zatížení serveru z toho plyne větší lagy pro všechny, tzn. musel by se pronajmout výkonější server ale ten už nebude stát 5000kč ale 7500kč. A teď mi řekni že budeš pravidelně sponzorovat server po dobu 3let každý měsíc částkou 2500 kč, asi to neuděláš že?  .... hádám že jako příklad to stačí. 
Netvrdím že server je na pokraji toho co snese to opravdu nevím (to by mohl vědět wall) ale to co jsem napsal mi případá jako docela logická věc nad kterou je potřeba se také pozastavit.
Taky je možné že se pletu a vše co jsem tu napsal je blbost ale co když ne?
Před 2867 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
No, to zmysel fakt dáva, ale záleží na tom či sú tie servery rozbehnuté u walla alebo ich prepláca, ak ich prepláca je to samozrejme drahšie ale ak ich nechá bežať u seba tak vlastne to má aj výhodnejšie. Ale zase s tým že je server zaťažený máš pravdu, fakt by potrebovalo výkonnejší server natožto už teraz tie lagy tam sú. Z toho vyplýva že určite sa nájdu nejaké zbytočné pluginy, alebo by aj bol docela dobrí nápad premazávať hráčom nejaké tie veci ktoré lagujú server, ako som dávnejšie videl u biolita čo tam mal okolo 150 mobov čo mi riadne droplo fps 40-3-7 čo docela poukazuje na to že keby sme tým server odľahčili a trošičku ubrali tým hráčom zbytočné veci tak tým serveru len prospeje
Like
0
Před 2863 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Tak uplně to nedopadlo. Takže těžebny nebudou, hraje se prostě survival tak jak se má hrát.

prosím lock vlákna
Like
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: