Fórum Návrhy na zlepšení Otázky za kredity

Založeno od dragon, Před 2877 dny
Před 2877 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
cau dneska me napadla 1 vec a to je Otázky za kredity

Otazka by byla kazdejch 15 minut a odpoví dobre tak pak se budou losovat 3 výherci a ty by vyhrali treba 5 kreditu
Naposledy upraveno: Před 2877 dny
Like
Před 2876 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
neni zlý nápad, som hrával na SAMP servery, kde to mali na webe tiež, bola tam tona otázok z odpoveďami kde hráči mali tušim 1 týždeň na to si nazbierať čo najviac skóre za správne odpovede, pričom to nebolo také ľahké
správna +1, nesprávna -2 a ten kto mal na konci týždňa samozrejme najviac správnych odpovedí získal svoju odmenu :)
Like
0
Před 2876 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
To zní fajn, něco podobného (neberte to prosím jako reklamu, snad to můžu napsat) je i na GameTeamu.. a funguje to podle mě relativně dobře. 






 
Like
1
Před 2875 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Tento nápad resp. jeho podobu a to otázky v chatu za nějakou nespecifikovanou odměnu jsem zminoval na poslední poradě před asi měsícem nebo dvěma. Je tam problém s pluginem který by to měl na starost. 
Avšak zde na webu mi to nepříjde vhodé protože strejda a teta (čtětě google a wiki) by se taky mohly zapojit a to už by nebylo fér.
Proto mi příjde aby byla jednou za 15,20,45min v chatu postnuta otázka daným pluginem ve formě (odpověď, opiš, vypočítej) třeba. Kolik je 7x7 ?  Kdo je autorem rovnice E=mc² ?  atd... ,odměnou zato by byla nějaká drobnost třeba stak masa, 5dia nebo něco, dále by se vedla statistika a první tři kteří by měli nejvíce bodů po měsíci by dostali nějakou další bonusovou odměnu, třeba ty kredity nebo rovnou nějaké VIP popř. speciální titul ve hře do dalšího data "měsíce"
Like
Před 2875 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
znie to ako fajn nápad, ale to jak si spomenul že by sa pripojili aj rodičia alebo niečo tak, otázky by mohli byť ohľadne minecraft ako napríklad : kto vytvoril minecraft, kedy vyšla prvá alpha verzia minecraftu, koľko verzii má alpha minecraft, alebo ako sa volá reálnym menom Notch alebo _Jeb, bolo by to docela zložitejšie a všetko by bolo ohľadne minecraftu z otázkami a odpoveďami abcd a otázky aj odpovede by sa hodnotili skóre jak som spomenul vyššie, ale aby to nebolo tak ľahké by sa to mohlo hodnotiť správne +5 nesprávne -10 alebo -15, a každý týždeň by sa vylosoval ten z najvyšším skóre a menšou odmenou ako napríklad 5-10czk na web alebo ako spomenul cruťa nejakým titulom alebo odmenou v hre, ps s tým titulom by to bolo dočasné :)
Like
0
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
ChevroletRadek, Principessa11
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 26 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 35 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: