Fórum Ostatní Lovec ?

Založeno od flipy, Před 2905 dny
Téma je zamknuto
Před 2905 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Ahoj . 

Jak tak nemám co dělat procházim web ostatních serveru a něco se mi na 3 serverech moc zalíbilo 
Koukám na ruzné Fora , Novinky atd.. a většinou nic 
Přijdu na jeden web s verzí 1.7.2 .. podívám se na Nábory a najednou nábor "Bodigárd" 
Říkám si co to WTF je ? :D Bodigard ? ok ? Jdu dál 
Příjdu na další web s verzí 1.8 ...
A tam nábor na "Hlídač" tak jako OK , si říkam to bude asi něco jako hlídač  : Vulg ..  něco jako MOD u nás bez Helpera ? 
NE! 
Najdu server na 1.9 a tam nábor na "LOVEC" tak si říkám ( bodigard , lovec , hlídač  ? ) 
No a najednou najdu .. Co funkce "lovec" znamená - no je to něco jako Admin - takové to když Admin nemáý čas a stará se o něco jiného o co se má Admin starat  ( Vylepšování serveru , dohlížet na web serveru , dohlížet na server atd. ) 
NO takže "LOVEC" - funkce je k tomu že ( projíždí PvP / Minihry / Survival / Creative ... ) a Hlídá server před CHEATERAMA a HACKERAMA ... :P
No tak si říkám že by se něco takového hodilo i u nás na RC ! :) 
Už tak má většinou Cruťa , Conty i Wall s Maniakem dost práce s řešením + vylepšovánim + vlastními problémi + dohady s hráči + napomenutí + atd ... :D No a dotoho příde 4x report na blabla , blaubla , blakyblua a blancabu ( nicky )  za cheaty 
no a co oni ? řeší případy na survivalu ? dělají neco sveho ? jsou AFK ? vylepšujou ? jsou zrovna na webu  a  starají se např. o nábor nebo o dotazy ? odpovídaji ? NO PROSRĚ MAJÍ TOHO HODNĚ  a proto sem si řekl že se nam to hodí i sem na RC ! 
"nábor na  Lovce " reporty by šly jak k Adminovi tak k Lovcovi ( a lovec by byl tedy od toho odhalování , dohlížení a popřípadě skoumání cheatera ! ) Tím pádem Admin má víc času na dohlížení na survivalu ( problémi , rady ... atd ... ) no a Lovec by se staral o cheatery což by se na serveru myslim hodilo protože se RC dost zlepšil to jak s Lobby / popularitou / lepším mistem v žebříčku + BW a také velká návštěvnost ! :) tím pádem když se podíváte na Banlist váš vyraz ? -- :O ?  a Lovec by se především staral o cheatery a hackery + IP=MultiACC ... 

Doufám že se vám muj menší Update libyl .. 
Doufám že to nebylo nudné čtení 
A doufám že se to v AT alepoň zváží 

Děkuji . F ;)  Ps.:  PROSÍM NÁZORY I OD HRÁČU CO JSOU NA SERVERU DÉLE A ZNAJÍ NÁŠ SUPER A-TEAM  ... :) 
Naposledy upraveno: Před 2905 dny
Před 2905 dny

Témat: 0
Příspěvků: 10
Hráč
Moc dobrý nápad! :-)
Like
1
Před 2905 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Nevím nevím od hackerů tu jsou v nepřítomnosi Adminů i Modi za mne:

A hlavně tam opakuješ furt to samé na konci já jsem seriózně PROTI od tohoto jsou tu Admini, Modi a popřípadě Buildeři, kteři mohou nahlašovat na TS nebo webu!
Naposledy upraveno: Před 2905 dny
Like
Před 2905 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Osobně se zatím nevyjádřím alespoň nebudu tu dávat svůj názor na věc, v první řadě počkám až napíše FreeWall nebo Maniak a pak se budu řídit podle toho co a jak.
Like
0
Před 2905 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
myslím že by to nebyl špatný nápad kolikrát potkám na BW hackera, má něco co mi nejde vyscreenovat a ani si nevzpomenu na příkaz /report a pak zapomenu nick...
Like
Před 2905 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
PŘESNĚ ! :) a od toho ten lovec :! alespoň někdo má problém a souhlas jako ja :)
Naposledy upraveno: Před 2905 dny
Like
Před 2905 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Kontrola hráčů ohledně podvádění má na starosti Administrátor, nevidím tedy důvod k zavádění další nové hodnosti založené na stejném principu.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 21 dny
jdu na server stepo
Před 30 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 31 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 31 dny
pride nekdo
Před 32 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
uz se tesim na oslavu
Před 34 dny
Já taky přijdu
Před 34 dny
Beru pití a něco na grill
Před 34 dny
UwU
Před 35 dny
jump2 OwO
Před 36 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 36 dny
kk
Před 38 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 38 dny
tady tobi
Před 44 dny
uni :o
Před 51 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: