Fórum Oznámení vedení Rukia

Založeno od flipy, Před 2926 dny
Téma je zamknuto
Před 2926 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Hráč Rukia se neustále předvádí a pak když se stane to že např.: jde po cestě (BW) a nekdo ho srazí (Lukem)  jeho výraz : 

     tady este mala zkazka když přijdu do hry ( a jeho reakce)    = = = = >  http://nahraj.to/1qHX
             Hráč se neustále hádá s ostatními a nadáva jim bez duvodně napr.: to schozeni z cesty 


http://nahraj.to/1qHU                              
Ps.: Přistižen veliký znalec českeho jazyka :D 
Naposledy upraveno: Před 2926 dny
Like
Před 2926 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
flipy napsal:
Hráč Rukia se neustále předvádí a pak když se stane to že např.: jde po cestě (BW) a nekdo ho srazí (Lukem)  jeho výraz : 

     tady este mala zkazka když přijdu do hry ( a jeho reakce)    = = = = >  http://nahraj.to/1qHX
             Hráč se neustále hádá s ostatními a nadáva jim bez duvodně napr.: to schozeni z cesty 


http://nahraj.to/1qHU                              
Ps.: Přistižen veliký znalec českeho jazyka :D 

Stylistiku nehodnotím, ta je pořád strašná. Pravopis už začíná být trochu lepší.
* to že například jde po cestě (BW), někdo ho srazí (lukem) a vyjádří se k tomu tímto:
*tady ještě malá ukázka když příjdu do hry (a jeho reakce)
*nadává jim bezdůvodně viz shození z cesty

To bych řekl, že byl přistižen veliký znalec českého jazyka :D
Jinak Rukiu znám a je pravda, že občas dělá bordel, takže chápu, že to někoho naštve. :)

S pozdravem
Patrik
Like
0
Před 2926 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
PatrickJane, nechápu proč většině hráčům tady na fóru hodnotíš gramatiku a pravopis, zřejmě ti uniká průměrná věková kategorie hráčů hry Minecraft. Navíc je gramatika a pravopis příspěvků pro účel tohoto fóra zcela irelevantní.
Fórum našeho webu slouží především k prezentaci nebo diskuzi témat z našeho Minecraft serveru. Pokud se chceš zabývat správnou stylistickou, gramatickou nebo pravopisnou úpravou příspěvků, doporučuji ti navštívit diskuzní fóra zabývající se tímto tématem.
Pokud v tvojí otravné činnosti budeš pokračovat, budu na to reagovat zablokováním účtu.
 
Like
Před 2926 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
FreeWall,
věková kategorie hráčů mi opravdu neuniká.  Jde mi o to, že hráč jenž neovládá český pravopis, označil Rukiu velmi sarkasticky jako znalce českého jazyka. Vzhledem k tomu, že jsem byl obviněn a již jednou zabanován za urážku HorvaldaMartina (nyní píšu celé jméno, nikoliv zkratku Horvald, protože jsem byl obeznám s tím, že je to tu bráno jako urážka), je mi toto téma velmi blízké. Tato neslýchaná urážka prý spočívala v tom, že jsem si ho dovolil nazvývat dvěmi osobami. Myslím, že toto byl přímý útok na Rukiu, který může být klidně mladší a zkrátka nemá takové znalosti české gramatiky.

Pozn.: Pokud bych měl případně reagovat do PM, dej mi prosím vědět rovnou přes PM, ale myslím, že tato reakce se týká tématu, proto vkládám sem.

S pozdravem
Patrik
Like
0
Před 2926 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Nehovořil jsem o tomto konkrétním tématu a příspěvku ale o tvojí aktivitě na tomto fóru obecně.
Jak jsem již řekl, pokud v této aktivitě budeš pokračovat, budu reagovat zablokováním tvého účtu.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TheDarkSauron
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 15 dny
jdu na server stepo
Před 24 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 25 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 25 dny
pride nekdo
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
uz se tesim na oslavu
Před 28 dny
Já taky přijdu
Před 28 dny
Beru pití a něco na grill
Před 28 dny
UwU
Před 29 dny
jump2 OwO
Před 30 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 31 dny
kk
Před 32 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 32 dny
tady tobi
Před 38 dny
uni :o
Před 45 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: