Fórum Návrhy na zlepšení Bow Spam na Bedwars mi ničí život a vsadím sa že aj iným

Založeno od _Sasser, Před 2932 dny
Téma je zamknuto
Před 2932 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Chcel by som velmi napomenúť na to že v 1.9 je spam click zničený aj keď to dáva malé hity ...
takže už dosť často premýšlam čo tak sa zbaviť bow spamu ?
je na to veľa pluginov aj command block pluginou len to treba zariadiť lebo ja server v momente opustím...
takto je celé bedwars zničené lebo nikto nepoužíva meče pretože to dáva malé hity tak aj z blízka 80% hráčov spamuje z lukom
a to je niečo hrozné ... ďakujem ak niekto na toto bude reagovať lebo čo je moc to je moc ten bow spam ničí celú zábavu aj hru.

napríklad niečo takéto (nehovorím aby ste dali zrovna toto ale to je len príklad)
https://www.youtube.com/watch?v=Xdv9CiQgZ70

alebo napríklad toto (bez videa, popis anglicky)
https://www.spigotmc.org/resources/antibowspam.8140/
Naposledy upraveno: Před 2932 dny
Like
Před 2932 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Co přesně myslíš tím "v 1.9 je spam click zničený"?

Pokud chci rychle vystřelovat šípy, pak nesmím mít natáhnutý luk moc dlouho. Čím méně ho však natáhnu, tím méně síly by měl šíp mít. Myslím si tedy, že je to záměrně součástí hry. Pokud je tento princip nějakým způsobem nefunguje, rád bych se dozvěděl jak.

Osobně si myslím, že je snažší na blízko zabít mečem než lukem, avšak je potřeba umět nový systém boje z verze 1.9.
Naposledy upraveno: Před 2932 dny
Like
Před 2931 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
jj ja viem, ale ten plugin ajtak strašne pomôže z dôvodu že tie luky majú knockback 2 takže aj keď spamuje niekto neni šanca aby som ho zranil aspoň o 2 srdiečka zatiaľ čo on mňa zabije aj 3x a naviac bow spam nemá nič spoločné ani zo skillom je to len niečo ako
"RAGE maker" pre tých ktorý sa stanú obeťou bow spamu ako ja minimálne 30x čo som si skoro rozbil klávesnicu od nervou lebo tí hráči NIKDY nepoužívaju meč len pretože je na 1.9 attack delay a nevedia s tým hrať tak si kúpia luk a hrajú aj s tým VŽDY aj na blízko aj na diaľku a proste je to strašne neférové voči ostatným pretože to majú 1000% výhru a naviac neférovo, ja som pvper a viem dobre aké to je a naviac viem aj dokázať že 99% ludí bow spam neznáša a tých zvyšných 1% sú tý čo spamujú z lukom, toť vše odomňa.
Naposledy upraveno: Před 2931 dny
Like
Před 2930 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Stejně tak je i v jiné hře nefér, když máš nůž a chceš zabít někoho s kulometem :-).
Pokud ti to vadí, napiš na Mojang do návrhů nebo ten luk používej taky.
Like
0
Před 2930 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Walle? A neslo by nejakym tvym patentem nebo tvou inteligenci nastavit na tom luku "cim min natazeny -> tim mensi sance na odhozeni"? Rekni jestli by to slo, alespon by se dala sance lidem s mecem priblizit k tem co maji luky. Popr. do 50% natazeno bez odhozeni, nad 50% plne odhozeni.
Like
Před 2930 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Řekl bych, že by to asi nešlo.
Navíc je to součástí hry. To je jako si stěžovat, že mě v Counter Striku vždycky zabije zásah do hlavy z těžké zbraně, nebo že odjištěný granát vždycky vybouchne. Luk při hře BedWars můžou takhle používat všichni, takže si nemyslím, že by to bylo vůči někomu nefér.
Like
0
Před 2930 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ok, jsem se jen ptal jestli by to nešlo nějak "ojebat" :)
Like
0
Před 2930 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
okey tak vidím že budem hrať asi na inom servery :) radšej na 1.8 lebo tam je aspoň nejaká šanca, naviac nehovoril by som nič keby to hráči nezneužívali, naviac je to velmi OP používať bow spam s lukom čo má knockback 2 = 0% šanca na zásah toho hráča, a taktiež by mi to nevadilo keby hráči používali aj meč a nie celú hru išli LEN s lukom na blízko či na diaľku neustále iba s lukom čím to nieje hra ja nehovorím že já občas nezaspamujem s lukom samozrejme že hej ale ak to je fakt nutné a nie celý súboj len s lukom pre boha to nieje hra, ak nechceš dať ten plugin a byť TY ten múdrejší admin že urobíš spravodlivé hry tak aspoň daj z luku nekonečnosť a aby si hráči mohli dokupovať 2 šípy za 1 gold a problém vyriešený, naučia sa strielať, používať meče a nebude to tak moc OP, naviac to bude aj spravodlivé voči tým čo luk nemajú kto súhlas ? 
1 like = 1 súhlas
Naposledy upraveno: Před 2930 dny
Like
0
Před 2930 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Pokud ti tento systém boje vadí, napiš to na Mojang - https://bugs.mojang.com/browse/MC.
LOCK
Naposledy upraveno: Před 2930 dny
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 14 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 24 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 24 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 27 dny
Já taky přijdu
Před 27 dny
Beru pití a něco na grill
Před 27 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 29 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: